Naujienos

Neįprastas įvykis Vilniuje: vairuotojas sako, kad paspirtukininkas tyčia įspyrė į autobusiuką

Antradienio popietę į Ozo gatvę dėl avarijos iškviesti Vilniaus policijos pareigūnai. Čia apie 16 val. susidūrė paspirtukininkas ir autobusiukas „Ford Transit“.

Autobusiukas išsukinėjo iš Ozo gatvės į Geležinio Vilko gatvę – išvažiavimą iš judrios gatvės kerta dviračių takas. Juo važiuojančius paspirtukininkus ir dviratininkus, kaip ir perėja einančius pėsčiuosius privalo praleisti iš gatvės išvažiuojantys ir įvažiuojantys vairuotojai.

Paspirtukininkas tikina, kad važiuodamas mažino greitį, esą matė, kad vairuotojas žiūri į jį, todėl buvo įsitikinęs, kad yra praleidžiamas. Tačiau autobusiukas nesustojo, o paspirtukininkas paskutinę akimirką buvo priverstas labai staigiai stabdyti, nušokdamas nuo staigiai stabdomo paspirtuko trinktelėjo į autobusiuko šoną.

 

O štai vairuotojas sako, kad paspirtukininkas tyčia spyrė ar trinktelėjo paspirtuku į autobusiuko šoną, esą galbūt norėdamas pasipelnyti iš avarijos.

Paspirtukininkas per šį incidentą nenukentėjo, iškviesti policijos pareigūnai aiškintis, kas kaltas. Jaunuolis skundėsi, kad kaltę bandoma jam suversti, kad šis laiku nenulipo nuo savo paspirtuko.

Šioje vietoje dviratininkai ir paspirtukininkai kirsdami važiuojamąją dalį neprivalo nulipti, praleisti juos privalo vairuotojai. Dviratininkams ir paspirtukininkams tokiose vietose, kaip ir visais atvejais kertant važiuojamąją dalį, rekomenduojama mažinti greitį.

 

Antradienį tai jau antras  incidentas su elektriniais paspirtukais Ozo gatvėje. Rytą netoliese, kitoje Ozo gatvės pusėje, prie Vilniaus licėjaus, paspirtuku važiavęs vyras partrenkė į dviračių taką išbėgusią moterį. Sportavusi ir nuo šaligatvio veikiausiai netyčia į dviračių taką išbėgusi moteris patyrė galvos traumą, o ją partrenkęs vyras – rankos traumą. Abu nukentėjusieji išvežti į ligoninę.

Šaltinis: TV3.lt

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button