MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
LP EXPRESS
Nuotr.: Lietuvos paštas
Antakalnis

Antakalniečių bendruomenė turės naują pašto siuntų terminalą

Siekiant užtikrinti kuo spartesnį ir kokybiškesnį pašto paslaugų teikimą sostinės Antakalnio mikrorajono gyventojams, nuo š. m. liepos pradžios adresu Antakalnio g. 75A pradėjo veikti Lietuvos pašto patronuojamosios įmonės „LP EXPRESS“ siuntų savitarnos terminalas.

Naujajame terminale yra 114 siuntų dėžučių. Tai reiškia, kad per parą į gali būti priimta 120 siuntų, arba apie 3,6 tūkst. siuntų per mėnesį. Naudodamiesi terminalu antakalniečiai galės ir išsiųsti, ir atsiimti siuntas.

„Lietuvos paštas yra vienintelė šalyje pašto paslaugas teikianti bendrovė, kuri turi tokį platų ir įvairialypį pašto paslaugų teikimo vietų tinklą. Gyventojams siekiame teikti šiuolaikiškas pašto paslaugas jiems priimtiniausiu būdu. Atnaujinę Antakalnio bendruomenės paštą, pastatėme ir siuntų savitarnos terminalą – tam, kad būtų patogu siuntas atsiimti ar išsiųsti įvairių poreikių turintiems mūsų klientams“, – sako Mikas Jovaišas, Lietuvos pašto Strategijos ir plėtros departamento vadovas.

Šiuo metu Lietuvos pašto grupė iš viso valdo 126 „LP EXPRESS“ siuntų savitarnos terminalus, jie veikia 46-iuose šalies miestuose. Per pirmus penkis šių metų mėnesius terminalais pasinaudojo jau per 200 tūkst. Lietuvos pašto klientų (t. y. maždaug kas 9 Lietuvos gyventojas).

Lietuvos pašto duomenimis, apie 80 proc. naudotojų terminalus naudoja siuntoms gauti (į terminalą iš kito terminalo, iš fizinio ar juridinio siuntėjo). 20 proc. klientų terminalais siuntas siunčia (iš terminalo į kitą terminalą, fiziniam ar juridiniam gavėjui).

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Aviatorių dovana Vilniui – nauja žalioji zona Antakalnyje

Aidas Pelenis

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika