Miestas

Vinco Kudirkos skulptūra papuošta išmaniomis ausinėmis

Vakar Vilniaus Vinco Kudirkos aikštėje buvo neeilinis vaizdas – Vincas Kudirka pasipuošė išmaniomis 3D technika spausdintomis ausinėmis. Instaliacija skirta atkreipti dėmesį  į pirmą kartą Lietuvoje organizuojamus „Metų CTO“ rinkimus.

Kalbant apie tai, kaip technologijos lengvina mūsų gyvenimus, įdomu pasvarstyti, kaip galėjo susiklostyti įvairūs istoriniai įvykiai, jei jos būtų buvę išrastos anksčiau. Pavyzdžiui, kaip šiandien skambėtų mūsų šalies himnas? O tam, kad įjungti fantaziją būtų lengviau, Vilniaus Vinco Kudirkos aikštėje buvo galima išvysti tautos herojų pasipuošusį išmaniomis ausinėmis.

Pagrindiniai kriterijai, kuriais komisija vadovausis rinkdama „Metų CTO“: reikšmingiausi metų projektai, pasiekti rezultatai, organizacijoje diegiamų inovacijų nauda bei paties CTO lyderystė organizacijoje.

 

Rinkimuose kviečiami dalyvauti savo organizacijose už technologijų diegimą, vystymą ir tobulinimą, IT, ryšių tinklus ir kt. atsakingos vadovės ir vadovai.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
32 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Nereikalingas

Dar JBL ausinės :DDD CTO Kudirkai betrūksta MacBook’o užanty.

Ddf

Nesamone nulis pagarbos

ZIAURU....

CIA PAMINKLAS O NE KOKIA DEKORATIVINE SKULPTURA…..AR LAUKO KALIAUSE ….KAIP SUPRANTU CIA YRA PAMINKLO ISNIEKINIMAS …DAR REIKEJO SIJONA PRIDET…..JEI GALIMA TYCIOTIS IS KUDIRKOS TAI KODEL NEGALIMA TYCIOTIS IS TAUTISKOS GIESMES….???????????????????????????????????????????? GAL RASU KAPINESE PADAROM TUSA O GAL VASAROS LAUKO KAVINE ???? JOKIOS PAGARBOS NEBELIKO NEKAM….KAS TOLIAU ???????????????

Tusovscikas

Jo jo davai padarom, as alaus atvesiu jus saslykais uzsiimkit

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button