Rinkoje mažėjant kietojo ir kitokio kuro kainoms, sostinės gyventojams nustatytos naujos šio kuro kainos, taikomos šildymo kompensacijoms apskaičiuoti. 

„Rugpjūtį atlikus rinkos kainų analizę fiksuotas didžiausias pokytis mišrių malkų pardavime ir palyginti su praėjusiais metais stebimas žymus kainos sumažėjimas. Atlikę tiekėjų kuro kainų lyginamąją analizę, išvedėme vidutinės kainos vidurkį, kurį taikysime naujo šildymo sezono metu apskaičiuodami  būsto šildymo ir karšto vandens išlaidų kompensacijas“, – sako Vilniaus savivaldybės Socialinių išmokų skyriaus vedėja Ieva Paberžienė.

Naujos artėjančio šildymo sezono kietojo ir kito kuro kainos, taikomos vidutinėms būsto šildymo ir karšto vandens išlaidų kompensacijoms apskaičiuoti: mišrių (skaldytų) malkų 1 kub. m kaina – 62, 64 Eur, akmens anglių – 0,35 Eur už 1 kg., durpių briketų – 0,19 Eur už 1 kg., suskystintų dujų iš balionų – 1,46 už 1 kg., medžio granulių – 0,30 Eur už 1 kg.

Tikslinant piniginės socialinės paramos teikimo sąlygas, taip pat numatyta, kad išimties tvarka  parama galės būti skiriama, kai  nuosavybės teise turimas turtas normatyvą viršija ne daugiau nei 10 proc.

Sugriežtintas punktas dėl daugiabučio namo modernizavimo (atnaujinimo) klausimo. Patikslintos aplinkybės ir Socialinių išmokų skyriui teiktini dokumentai, kai daugiabučio namo buto savininkas, turintis teisę į kompensacijas arba jas gaunantis, nedalyvavo ar atsisakė dalyvauti susirinkime, svarstant / priimant sprendimą dėl namo atnaujinimo (modernizavimo) projekto, ir dėl šių veiksmų projektas nepradėtas įgyvendinti.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

4 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist