Vilnius siekia ne tik pastebėti, bet ir nuosekliai bei sistemingai auginti potencialius sporto talentus. Miestas jaunųjų sportininkų krepšeliams paskirstys 400 tūkst. eurų.

„Privačių krepšinio ir futbolo mokyklų, akademijų auklėtiniai, žaidžiantys šalies jaunučių, moksleivių čempionatuose aukščiausiuose divizionuose ir lygose, iki šiol galėjo naudotis tik Neformalaus švietimo krepšeliu ar Formalųjį švietimą papildančio ugdymo krepšeliu. Nuo šių metų Vilnius prisidės ne tik prie Savivaldybės pavaldumo sporto mokyklas lankančių ir sporto aukštumų siekiančių jaunuolių augimo, ir tai yra didelis žingsnis į priekį. Laikome kumščius, kad pirmasis bandymas su dviem sporto šakom pasiteisintų, tuomet galėsime finansuojamų komandinių sporto šakų sąrašą plėsti“, – teikti paraiškas ir pasinaudoti tiksliniu finansavimu sostinės sporto organizacijas kviečia Vilniaus vicemerė Donalda Meiželytė.

Aukšto meistriškumo atletų ugdymas reikalauja didesnių lėšų. Šiemet krepšeliu kviečiami pasinaudoti krepšinio ir futbolo klubai. Į finansavimą gali pretenduoti sostinės teritorijoje registruoti juridiniai asmenys. Finansavimas nebus teikiamas Savivaldybei pavaldžioms įstaigoms. Jaunieji sportininkai turi būti registruoti Vilniaus mokinių registre.

Organizacijai skiriamo krepšelio dydis priklausys nuo nepasikartojančių vaikų ar jaunuolių, dalyvavusių nustatytose varžybose, kiekio. Vienam asmeniui numatyti 20 eurų. Taigi, jei organizacija praėjusiais metais numatytose varžybose dalyvavo su 100 vaikų, Savivaldybė jai galėtų skirti 2 tūkst. eurų.

2024-aisiais parama bus taikoma dviem sporto šakoms – krepšiniui ir futbolui. Įvertinus rezultatus ir patobulinus programą, kitąmet ji numatyta taikyti ir didesniam sporto šakų skaičiui.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist