Socialdemokratų frakcija Vilniaus miesto savivaldybės taryboje siūlo miestui neberemti iš azartinių lošimų organizatorių paramą gaunančių sporto klubų. Pritarus šiam siūlymui, lažybų bendrovių remiami ar savo pavadinime azartinių lošimų bendrovių pavadinimą naudojantys sporto klubai nebegalėtų dalyvauti sostinės biudžeto lėšomis remiamų klubų programoje. 

Pagal šiuo metu sostinėje galiojančią tvarką, miesto tarybos nustatytus kriterijus atitinkantys profesionalūs sporto klubai gali pretenduoti į nuo 2 tūkst. iki 2 mln. eurų siekiančią finansinę paramą. Taip pat nuo dalies nekilnojamo turto mokesčio gali būti atleistos ir juos remiančios įmonės. Nustačius siūlomus papildomus reikalavimus, su lažybų bendrovėmis tampriai bendradarbiaujantys klubai ir jų rėmėjai į sostinės paramą pretenduoti nebegalėtų.  

„Pastebime, kad vis dažniau savo rėmėjais profesionalūs sporto klubai renkasi lažybų bendroves. Dalis jų net įsigudrina ciniškai apeidinėti azartinių lošimų reklamai nustatytus reguliavimus ir reklamuoja šios lošimus organizuojančias bendroves savo pavadinimuose. Azartiniai lošimai yra didžiulė visuomenės problema, o sporto varžybose, kur renkasi šeimos ir daugybė nepilnamečių, tokios reklamos kiekis yra milžiniškas. Manome, kad Vilnius privalo kelti aukščiausius socialinės atsakomybės standartus ir remti tik tokius pat standartus savo veikloje taikančius sporto klubus. Na, o sporto klubai patys galės apsispręsti, kieno parama jiems yra svarbesnė“, – sako Socialdemokratų frakcijos Vilniaus savivaldybės taryboje seniūnas Povilas Pinelis.

Šiuo metu Vilniuje bendruosius paramos sporto klubams kriterijus nustato miesto taryba. Kvietimą dalyvauti ir pretenduoti į miesto lėšas, bei specifinius reikalavimus klubams nustato Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius. 

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist