Vilniuje prasideda dar vieno didžiulio serialo filmavimo darbai. JAV, Jungtinės Karalystės, Švedijos ir Lietuvos kino kūrėjai mieste filmuos 6 dalių detektyvą, kurio herojus – kultinis personažas detektyvas Kurtas Valanderis (orig. Kurt Wallander). Šis personažas yra puikiai žinomas britų, švedų ir visos Europos kine ir literatūroje, – TV serialas kuriamas pagal švedų rašytojo Henningo Mankelio (orig. Henning Mankell) novelių bestselerį. 

Tai vienas pirmųjų „Netflix Original“ ženklu pažymėtų filmų, filmuojamų Lietuvoje. Šio serialo gamybos procesas išskirtinis tuo, kad Netflix jis kuriamas nuo pat scenarijaus rašymo pradžios iki post-produkcijos ir rinkodaros. Tai garantuoja ne tik išskirtinę serialo kokybę, tačiau ir pasaulinę auditoriją ir, tikėtina, dėmesį bei pripažinimą. Serialo kūrėjai seks naujausiomis TV ir kino tendencijomis ir sukurs įtraukiančią dramą, kurioje persipins industrinis atšiaurus kriminalinio pasaulio tamsumas, moderni ir stilinga prabanga, romantika ir pavojai, meilė ir žiaurumas.

Kodėl Vilnius? 

Serialo prodiuseriai vieningai nurodo, kad tarptautinėje erdvėje Vilnius jau turi tvirtą reputaciją kaip filmavimams draugiškas miestas. Siūlydamas daugybės lokacijų įvairovę – nuo mistinių senamiesčio gatvelių, nenaudojamų kalėjimų iki šiuolaikinių modernių restoranų  – Vilnius tapo puikia vieta kino ekrane papasakoti švedišką istoriją. Lietuvos sostinė pasirinkta neatsitiktinai, čia dirbantys lietuvių kino profesionalai atveria Vilniaus originalumą ir daugiasluoksniškumą užsienio kino kūrėjams. 

Vilniaus kino biuras informuoja, kad rugpjūčio 24-30 dienomis vykdant filmavimo darbus mieste filmavimo reikmėms bus rezervuotos automobilių stovėjimo vietos filmavimo technikai:

– rugpjūčio 24-26 d. aikštelėje šalia A. Vienuolio g. 1;  

– rugpjūčio 27 d. Trispalvės alėjoje;

– rugpjūčio 28 d. aikštelėje šalia Stadiono g. 2;

– rugpjūčio 29-30 d. šalia Kalvarijų g. 137E.

Vilniuje dirbanti filmavimo komanda ieško aktorių masinėms scenoms. Visus norinčius kviečiame registruotis užpildant šią formą:  http://bit.ly/2Ns7BaV

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

35 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.