Vilniuje planuojama apželdinti per 70 kilometrų gatvių

Komentarai 29

 1. Jonė says:

  Neteisybę kalba ponia: „Pasak R. Baniulienės, nors gatvių humanizavimas kelia daug aistrų, statistiniai duomenys rodo teigiamus pokyčius – pertvarkytose gatvėse avaringumas sumažėjo beveik tris kartus, o eismo pralaidumas, pavyzdžiui, Didlaukio, J. Baltrušaičio, Žirmūnų gatvėse padidėjo 15–20 proc.” Kalbu Didlaukio gatvę – ji niekada nebuvo perkrauta automobiliais, spūstys (2-3 max. automobiliai) atsirasdavo tik prie šviesaforų, tas pats ir dabar vyksta. ir jokio pralaidumo padidėjimo čia neatsirado. Vienintelis gerumas šio rajono gyventojams buvo, kad atsirado papildomos įteisintos automobilių stovėjimo vietos, buvo išleista ne 100 ar 1000 eurų, o pinigų suma tikriausiai gerokai viršija 100 000 eurų. Naujakiemio stotelės rekonstrukcija vertintina kaip pinigų švaistymas, čia buvo panaikinta įlanka autobusų sustojimui, kuri tikrai netrukdė eismui ir čia atliktų darbų nauda abejotina. Vykdant darželių, mokyklų plėtrą, todėl didėjant klientų ir jų automobilių skaičiui savivaldybė privalo sutvarkyti aplinką ir padidinti automobiliams stovėjimo vietų skaičių, to nebuvo padaryta Fabijoniškėse po Vandenio darželio plėtros ir šalia esančioje mokykloje įrengus furbolo stadioną. Galvoju tokių atvejų yra daugiau, tiesiog aš jų nežinau, bet savivaldybė žino ir privalėtų elgtis socialiai atsakingai.

  • Vilnietis says:

   Durnius tik tiki tavo pasakamis.arba vakcinuotas 3 dozem

   • Simasiaus Dviratis says:

    Mano vakcina per 5g ka tik perdave kad tamsta esas Z pakalikas.

 2. Vilnietis says:

  Važiuoji Vilniuj ir stebiesi, kad taip kvepia kolūkiu, kad nors tu ką. Gatvės tragiškos, medeliai apdėti baisiom metalinėm juostom (Konstitucijos pr), susiaurintos ir geltonai subraižytos gatvės, lyg mieste ištisai vairavimo vietos besimokantiems. Niekada taip nėra buvę, o ir žmonių tarpe (ne valdž) nėra bepročių! Viskas buvo daroma, ant pikčio ir galimai pinigų isisavinimui! Noris tikėt, kad rinkimuose žmonės nors ką nors geresnio nuspres. Tik, pasižiūrėjus koks šou vyksta, net baisu darosi!

  • Tai says:

   važiuokit į Maskvą, ten plačios gatvės, 8 eilių. Į vieną pusę. O šaligatviai siauri, ir nė vieno medelio. Jums patiks.

   • Žmogus says:

    O kodėl į Maskvą? O ne pvz Barseloną, Londoną?

   • Vilnietis says:

    O tu valink i taurafe ten seniai like automobiliu nera.daug krumu medziu.ir gyvenk

  • DV says:

   Užsikask, „Vilnieti”.
   Užkliuvo jam gatvių žymėjimas, draudžiantis blokuoti sankryžą. Gerai, kad pradės montuoti kameras, kurios fiksuos tokius kaip tu, kurie įsivaizduoja, kad labai kažkur nuskubės sankryžą užblokavę.

 3. mes says:

  Bus „ežiukams” parkas…

 4. Simasisus medis says:

  Planuok neplanaves bet meras tai juk pasikeis. O kaip naujasis meras sugalvos tai dar niekas nezino. Ar cia nesusije dalykai? Cia man panasiai kaip imone po bankroto paskelbimo pristatinetu 5m planus

 5. nu says:

  Bet tai kokie cia pinigai ! Jei sodins 25-30 cm liepas, tai jos kainuoja 393 €, mazesni medeliai po 200€. Tikrai turtinga valstybe, juk ir i turtinguju kluba istojom.

  • Buuummm says:

   Simasius dar nori pries pabaiga padaryti bizniuka su savo baisiais krumais gatvese.

 6. Kazimeras says:

  O gal galetumet pataisyti skyles po 30- 40 cm asfalte??Nuo praeitu metu pavasario jos isauge..augs dar..

 7. Meška says:

  Komentatoriams – jeigu viskas taip būtų blogai, tai turbūt vilniečiai norėtų pokyčių? Kol kas daugumai tikrai viskas patinka, jie balsuoja už tęstinumą ir tai galima matyt balsavimo rezultatuose.

  • Ogranomas says:

   Simasiaus zmona lobsta.

   • Agronomui says:

    Gal kas žino kiek kainuoja vienas medis ir vienas krūmas ?

  • Meškai says:

   Vilnių reikia ne tik užžalinti bet ir susiaurinti iki Tauragės arba Šilutės dydžio kad iš palydovų nesimatytų, o tęstinumas aiškus – lengviausiu keliu paimti pinigus. Štai kodėl tiek daug purvo pilama ant Zuoko.
   Rinkimai dar nesibaigė, palaukime sekmadienio vėlaus vakaro!

 8. Vattt says:

  Pschiniai ligoniai

 9. Vyrautas says:

  Susiaurinus gatves padidejo pralaidumas, iskirtus miskus bus galima uz pasakiškus pinigus pasodinti medelius. Cia,, sveiko proto pasakos

 10. Vilnietis says:

  Vilniuje beveik neliko gatvių, vien tik šunkeliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.