Miestas

Vilniuje – didžiausias Lietuvoje lazerių šou (nuotraukos)

Penktadienį buvo rengiamas Lietuvoje dar nematytas masto reginys – grandiozinis lazerių šou, kuriame žiūrovai galėjo išvysti milžinišką lazerių kiekį vienoje vietoje. Erdvę virš Neries nušvietė daugiau nei 60 lazerių – toks didelis lazerių kiekis Lietuvoje iki šiol nebuvo naudotas jokiame viešame renginyje. Šį šou bus dar galima išvysti šeštadienio vakarą (rugsėjo 3 d.).

Didžiausias lazerių šou, vykęs mūsų šalyje iki šiol, buvo surengtas Druskininkuose, jame buvo naudojama 40 lazerių. O šiame „Sostinės dienų“ organizuojamame renginyje lazerių kiekis bus gerokai didesnis. Lazerių galingumas siekia nuo 6000 mW iki 50000 mW.

Šį unikalų lazerių šou įgarsina gyvai grojantis violončelininkas Justas Kulikauskas, kitaip dar žinomas kaip „Future Cello“. Lazerių ir gyvos muzikos duetas yra visiškai nauja koncepcija Lietuvoje, ypač tokio masto renginiuose, mat įprastai lazerių šou vyksta be gyvų atlikėjų, visą dėmesį skiriant lazeriams. Šiuo atveju „Future Cello“ groja gyvai interpretuodamas ore blyksinčių lazerių kompoziciją.

 

Pati lazerių kultūra Lietuvoje dar tik kuriasi. Nors ši paslauga prieinama daugiau kaip dvidešimt metų, profesionaliame lygmenyje – vos kelerius metus. Iki tol populiariausia alternatyva buvo fejerverkai, tačiau jų dėl taršos, triukšmo ir neigiamo poveikio gyvūnams pastaruoju metu atsisako vis daugiau švenčių organizatorių.

Didžiausias Lietuvoje lazerių šou vyks prie Baltojo tilto rugsėjo 3 dienomis 23:00 – 01:00 val.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
44 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Klausimas
Klausimas
1 mėnesį

Šou atrodė tikrai gražiai, ir violančelės muzika patiko. Gaila tik, kad muzika 4 kartus kartojosi. Būtų buvę smagiau, jei kaskart violančelininkas grotų naują kūrinš po pertraukėlės.

Vienas klausimas, kadangi nė vienas straipsnis rašantis apie šou neužsiminė:
Ar šokinėjanti lazerių šviesa akims jau nebekenkia? Klausiu, kadangi lazeriai LABAI dažnai švietė tiesiai stovintiems/sėdintiems žiūrovams į akis.
Seniau prisimenu, buvo sakoma, kad lazerių šviesa kenkė akims, ar tas vis dar galioja, ar jau nebe? Ir jei taip, kaip dėl pasėkmių akims tūkstančiams žiūrovų?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button