Miestas

Vilniuje atidaromas pirmasis, unikalus Lietuvoje Neįgaliųjų įrangos centras

Vilniuje ketvirtadienį atidaromas pirmasis Lietuvoje Neįgaliųjų įrangos centras. Unikalioje įstaigoje negalią turintys asmenys galės gauti visą reikalingą pagalbą – nuo konsultacijų iki įrangos individualiai parinkimo ir išbandymo.

„Negalią turinčiam asmeniui būtina „pajausti“ vežimėlį ar išbandyti gyvai kitą judėjimo priemonę, nes tai juk yra jų „kojos“. Net 70 proc. judėjimo priemonių yra parenkamos individualiai ar užsakomos gamybai pagal individualius antropometrinius kliento matmenis. Tad tiesiog kataloge jų išsirinkti negali – negalią turinčiam asmeniui būtina atsisėsti, pavažiuoti ir įsitikinti, kad ta įranga jam tinkama. Norime suteikti savo klientams patogią, orią galimybę išbandyti produktus“, – tikina Neįgaliųjų įrangos centro vadovas Jonas Daublys, jau daugiau nei dešimtmetį „Biomedikos centre“ atsakingas už judėjimo įrangą neįgaliesiems. 

Pirmąjį Lietuvoje  Neįgaliųjų įrangos centrą įkūrė UAB „Biomedikos centras“. Pagrindinė įmonės veikla – Baltijos šalių gydymo įstaigas aprūpinti naujausia ir moderniausia medicinine įranga, instrumentais bei medžiagomis. Kvalifikuoti „Biomedikos centro“ specialistai gali parinkti ir pritaikyti ne tik judėjimo, bet ir klausos bei regos priemones.

 

Neįgaliųjų įrangos centras atidaromas Kalvarijų g. 125. Centre klientams siūlomas platus spektras judėjimo įrangos – nuo pačių paprasčiausių neįgaliųjų vežimėlių, skirtų pervežti pacientą iš vienos vietos į kitą, iki sudėtingų, kompleksiškų, individualiai pritaikomų elektrinių vežimėlių, kuriuose praleidžiama didžioji dienos dalis. Neįgalieji galės rinktis iš aukštos kokybės, laiko patikrintų prekių ženklų gausos.

Eleonora Budzinauskienė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
4 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button