Vilniaus Stoties rajonas – atgimsta. Visgi lankytis Stotyje vilniečiai ne itin mėgsta, ypač tamsiu paros metu. Stoties problema tapo benamių traukos centru esantys seni kioskai. Nors Vilniaus miesto savivaldybė žada juos naikinti, tai įvyks tik pačios geležinkelio stoties pertvarkos metu. Vilniečiai kioskų naikinimo norėtų jau dabar – rodo MadeinVilnius.lt surengta apklausa.

Kuo greičiau panaikinti kioskus norėtų 55 proc. apklaustųjų (1.194 balsai). Dar 22 proc. (483 balsai) palauktų, kol atsinaujins geležinkelio stotis, o tada ir kioskų galėtų nelikti.

,,Reik viską ten keist. Grįžti autobusu iš Nidos ir baisu net eit link transporto. Purvina, kažkoks kvapelis, veideliai vaikščiojančių žmogelių.. O juk kiek tarptautinių autobusų atvyksta (net iš/iki Vokietijos..). Suprantu žmones ten daug metų dirbančius, bet reikėtų jau per 32 metus Vilniuj tapti ES sostine, o ne kaimo priemesčiu būti”, – rašo portalo skaitytojas.

Atsirado ir šios minties priešininkų – kioskai netrukdo 20 proc. žmonių (437 balsai). Klausimas buvo neaktualus 2 procentams  respondentų (53 balsai).

Viso apklausoje dalyvavo 2167 skaitytojai.

„Pagal patvirtintą 32,8 ha teritorijos tarp Panerių, Geležinkelio, Stoties ir Seinų gatvių detalųjį planą dabartinių kioskų vietoje planuojamas viešojo transporto terminalas. Todėl prasidėjus stoties prieigų tvarkymui, kioskų savininkai privalės pasirūpinti jiems priklausančių kioskų pašalinimu”, – anksčiau portalui komentavo Vilniaus miesto savivaldybė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

39 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate, jog buvo atsisakyta įgyvendinti grandiozinį Baltojo tilto rekonstrukcijos projektą?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.