Vilniaus vyriausiasis architektas: atkurtos Gedimino pilies vaizdas yra Disneilendo lygio

Komentarai 9

 1. Ponas Disneylandas says:

  Jai sugebėjo sutvarkyti Trakų pilį, Valdovų rūmus, turėtų sugebėt sutvarkyti ir kalną ir pilį atstatyti.

 2. Logikos mylėtojas says:

  P. S. Reportaže Pakalnis nieko nelygino su Disneilendu.

 3. Logikos mylėtojas says:

  Visų pirma, ne atstatymo projektas yra pavadintas Disneilendu, o Trakų pilis. Pakalnis, kaip neturintis tokiam vertinimui jokių kompetencijų, geriau patylėtų. Raskite vidūramžių pilį, kuri nebuvo atstatyta. Vilniuje senosios arcitektūros pastatai net centre – apverktinos būsenos: jie tampa niekam nereikalingi ir apleisti. Tie, kurie dar potencialiai naudingi versluu darkomi vitriniais langais, absurdiška apdaila, keičiamos medinės durys, naikinamas bet koks autentikos įspūdis. Tegu Pakalnis slepais lapais su savo paveldo sergėjimu. Tegu pasako, “man nepatinka” – taip atrodys objektyviau.

 4. Justas says:

  Man tas triju aukstu namelis ant kalno niekada neimponavo, koks skirtumas kad tos trys plytos yra kazkokiam tai sarase. Traku pilis patinka ir lietuviam ir uzsienieciam, gyvenime nepagalvojau ar ne dzin man kad paveldas ar ne paveldas, isivaizduoju kaip dabargrazu butu Trakuose trys sienos plikos wow autentika super. Aisku saviverte pakeltu jei atstatytu, jei nesugriutu tas kalnas, del pacios architekturos reiktu pasvarstyt bet faktas jei ir ne autentiskai bet galima pastatyti ir dar geriau negu kada buvo ir Gediminas pasakytu jeee

 5. 123 says:

  Tas bokstas Vilniuje lygiai toks pat unikalus, kaip ir Eifelio bokstas Paryziuje, Big Benas Londone ar Empire State Building Niujorke. Tai miesto, visos valstybes simbolis, o jie nori ji sunaikinti, pastatant Disneylanda (nu ziauriai geras palyginimas). Asmeniskai mano saviverte tai sugriautu, o ne pakeltu, nes ne kiekviena salis gali pasigirti tokiu unikaliu simboliu, kaip anksciau mineti zymieji statiniai bei Vilniaus Gedimino bokstas.

 6. Agnė says:

  Gal nėra taip svarbu išlikti kažkokiame paveldo sąraše, kaip parodyti, kad miestas gali atgimti, kaip ir suklupęs žmogus atsistoti.

 7. vilnietis says:

  Apie kokie autentika kalba sis kaimo arhitektas, pasakykit kas nors jam kad tas bokstas buvo atstatytas maziau nei 80 metu atgal ir visiskai nepanasus i originala.
  Gal jam naujiena bus kad viur europoje taip pat ir vokietijoj atstato rumus ir net namus

  • Irgi vilnietis says:

   Nereikia skleisti fantazijų. Net pačiame Berlyno centre esančios katedros griuvėsiai palikti neatstatyti. Nors sugriauta buvo tik XX a. vid. ir yra puikiai žinoma, kaip atrodė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist