Šiandien sostinės Taryba pritarė Vilniaus mero pavaduotoju skirti Laisvės partijos narį Tomą Gulbiną. Jis pakeitė į Seimą išrinktą buvusį vicemerą, taip pat Laisvės partijos narį, Vytautą Mitalą.

„Dėkoju Tarybai už pritarimą mano kandidatūrai. Vicemero pareigos man visų pirma yra atsakingas įsipareigojimas vilniečiams. Kartu tai bus naujų pokyčių ir profesinių iššūkių pradžia. Pirmiausias mano rūpestis tapus vicemeru, be abejonės, bus kaip bendrojo ugdymo srityje įveikti koronaviruso pandemiją ne tik su mažiausiais nuostoliais miestui, bet ir įsisavinus vertingas pamokas“, – sakė T. Gulbinas

Eidamas mero pavaduotojo pareigas, T. Gulbinas bus atsakingas už miesto plėtrą, infrastruktūrą, ūkio klausimus bei bendrąjį ugdymą, taip pat tęs strateginius projektus: judumo pertvarkymas į darnesnį ir sklandesnį, miegamųjų rajonų transformacija į jaukius gyvenamuosius rajonus, taip pat stoties rajono kokybinis pakėlimas, švietimo kokybės gerinimas, siekiant, kad vaikai Vilniuje augtų laisvos, kūrybingos ir savarankiškos asmenybės.

T. Gulbinas jau turi darbo miesto Taryboje patirties – ėjo Aplinkos ir energetikos komiteto pirmininko pareigas, kol 2020 metų vasarį tarybos nario mandato turėjo atsisakyti dėl ketinimo sugrįžti į diplomatinę tarnybą.

Naujasis mero pavaduotojas baigė Vilniaus Universiteto Teisės fakultetą, 1993–1994 metais mokėsi Liono universiteto (Prancūzija) teisės fakultete, turi sukaupęs daugiau nei dvidešimties metų (1993–2014 m.) patirtį darbo Lietuvos diplomatinėje tarnyboje, 1995–2000 metais dirbo Briuselyje, 2007–2010 metais – Vašingtone. 2015–2018 metais ėjo „Google“ atstovo ryšiams su Centrinės ir Rytų Europos vyriausybėmis pareigas. 2020 metų kovo – rugpjūčio mėn. buvo kompanijos „Bolt“ mikromobilumo politikos vadovas.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist