Miestas

„Vilniaus vandenys“ atnaujina nuotekų išvežimo paslaugą

Didžiausia šalyje vandentvarkos bendrovė „Vilniaus vandenys“ atnaujina nuotekų išvežimo paslaugą privatiems asmenims Vilniaus mieste ir artimiausiose Vilniaus gyvenvietėse. Šia paslauga galės pasinaudoti ne tik bendrovės klientai, tačiau ir gyventojai, neturintys jokių sutartinių įsipareigojimų su bendrove.

„Reguliariai sulaukdami prašymų pasirūpinti nuotekomis iš valymo įrenginių ir išgriebimo duobių, nusprendėme atnaujinti nuotekų išvežimo paslaugą. Šia paslauga ne tik užtikrinsime kokybišką alternatyvų nuotekų tvarkymą gyventojams, kurie neturi galimybės prisijungti prie centralizuotų nuotekų tinklų arba to padaryti nespėjo, bet ir didinsime klientų ratą bei gerinsime jų patirtį“, – sako „Vilniaus vandenų“ Klientų aptarnavimo tarnybos vadovas Saulius Savickas.

Pasak S. Savicko, užsakydami nuotekų išvežimo paslaugą iš bendrovės „Vilniaus vandenys“ vartotojai galės būti tikri dėl tinkamo ir reglamentuoto jų utilizavimo. Garantuojamas ir visiškas skaidrumas – atsiskaityti už suteiktas paslaugas po paslaugos suteikimo bus galima gavus PVM sąskaitą faktūrą ar mokėjimo pranešimą.

 

Nuotekų išvežimo paslauga teikiama vietovėse, kuriose nėra galimybės prisijungti prie centralizuotų nuotekų tinklų arba gyventojai, nors ir yra galimybė, to vis dar nėra padarę. Nuotekos bus išsiurbiamos asenizaciniu automobiliu iš buitinių nuotekų valymo įrengimų, lauko tualetų ar kitų kaupimo rezervuarų ir išvežamos į Vilniaus miesto nuotekų valyklą. Joje jos bus saugiai utilizuotos, išvalomos mechaniniu ir biologiniu būdu.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button