VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (Antakalnio g. 57) metai iš metų susidurdavo su ta pačia problema – lyjant nuo pastato stogo surinktas vanduo tekėdavo ant šaligatvių. Šlapo pastatų pamatai, sienos, trupėjo tinkas.

Nepatogumų patirdavo tiek ligoninės personalas, tiek lankytojai. Vanduo tekėdavo ant  pėsčiųjų takų, todėl atšalus orams kelias iki ligoninės virsdavo čiuožykla.

Šiuo metu UAB „Grinda“ montuoja paviršinių nuotekų surinkimo sistemą, kurios bendras ilgis – beveik 900 m. Nuo stogų surinktas vanduo bus nuvedamas į naujai įrengiamą didelio pralaidumo kolektorių ir toliau į magistralinius lietaus nuotekų tinklus.

Jau yra paklota apie 300 m paviršinių nuotekų tinklų aplink šiaurinį ligoninės korpusą. Iki žiemos švenčių planuojama pakloti didžiąją dalį suprojektuotų tinklų ir atstatyti dangas svarbiausiose klinikinės ligoninės vietose.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist