Sekmadienį prie Katedros aikštėje eksponuojamo Ukrainoje nukauto rusų tanko kilo muštynės. Vis dėlto tuom viskas nesibaigė ir toliau šis tankas kelia vis didesnes aistras.

Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus patarėjas Karolis Žukauskas sureagavo į šią situaciją ir savo Facebook paskyroje. Jis plačiau aprašė žmones, kurie dalyvauja provokacijose ir kaip reiktų reaguoti į geles ant tanko.

„Teroristo putino garbintojai ir vatagalviai vis labiau lenda iš apkasų. Dabar jie tose šalyse, kur demonstruojami sunaikinti rusų tankai, bando tai paversti rusijos karinės invazijos garbinimu. Berlyne toks tankas pastatytas prieš mordoro ambasadą, bet perkrautas gėlėmis. Pas mus Katedros aikštėje jau irgi bandoma tai daryti. Ką mums daryti? Jei tik pamatote kokį nupiepusį gvazdiką ant tanko Katedros aikštėje – drąsiai meskite lauk. Paminklų pagerbimas yra viena, rusiško terorizmo šlovinimas – kas kita. Jei pamatote vatagalvius, kurie tai daro – filmuokite, viešinkite“, – rašo Karolis Žukauskas.

Primename, jog sekmadienį apie 10 val. Katedros aikštėje, kilus žodiniam konfliktui dėl padėtų gėlių prie eksponuojamo tanko, nenustatytas asmuo sudavė kumščiu vyrui. Pastarasis pargriuvo ant žemės.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

71 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate Vilniaus gatvėse įrengiamus greičio matuoklius?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist