Vilniaus miesto taryba pritarė prekybos viešosiose vietose taisyklių pakeitimams, kurie numato tikslesnį šios veiklos reglamentavimą ir kartu sumažina naštą prekybą vykdančiam verslui. Taryba nusprendė, kad kioskai, paviljonai ir lauko kavinės bus įrengiamos pagal nustatyta tvarka suderintą projektą ar Vilniaus miesto savivaldybės administracijos parengtą prekybos vietos schemą. Vilniaus miesto savivaldybė parengs schemas, kuriose bus numatytos vietos, kur gali būti įrengta lauko įranga, staliukai ir kėdės, t. y. kavinių savininkams nereikės pateikti projekto.

Be to, esant poreikiui ir įvertinus galimybes, patvirtintose vietose bus galima prekiauti ir Senamiesčio seniūnijos teritorijoje ne tik renginių metu, pvz.: prie Tymo turgelio. Į prekybos atvažiavę ūkininkai galės prekiauti mėsa, žuvimi, pieno produktais iš prekybai pritaikytų automobilių, kuriuose yra šaldymo vitrinos. Prekiaujantiems maistu iš maisto vagonėlių (food truckų) taip pat numatytos vietos aikštelėse ir gatvėse, kur yra tokios prekybos poreikis bei galimybės.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

8 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist