Miestas

Velykų savaitgaliui Vilnius žada vakcinų šturmą – kviečia registruotis norinčius

Vilnius Velykas šturmuos vakcinomis nuo COVID-19 – sostinės savivaldybė per Velykų savaitgalį ir dvi dienas po jo siekia vakcinuoti 17 tūkst. vilniečių, priklausančių kelioms prioritetinėms grupėms. Visiems jiems siūloma „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“) vakcina, kurios didelė siunta netrukus pasieks Lietuvą. Senjorai, mokytojai, dėstytojai, abiturientai, sergantieji lėtinėmis ligomis ir užsienio misijų dalyviai – visi jie jau kviečiami registruotis internetu ir pasirinkti norimą vakcinacijos laiką.

Registracija vyksta per svetainę https://vakcina.vilnius.lt/

„Ačiū premjerei ir Sveikatos apsaugos ministerijai, kurie tesėjo pažadą ir Vilniui paskyrė net 17 tūkst. vakcinų siuntą. Mes savo ruožtu užkuriame vakcinacijos mašiną – dirbsime savaitgaliais, dirbsime per šventes, stengsimės pasiekti kiekvieną prioritetinėms grupėms priklausantį vilnietį, kol neliks nė vienos nepanaudotos vakcinos. Ką tik tai padariau ir pats – pasiskiepijau „Vaxzevria“ vakcina, kviečiu šį žingsnį link laisvės nuo pandemijos žengti ir kitus“, – sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Šiuo metu skiepui „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“) vakcina kviečiami registruotis senjorai (virš 65 m.), su kuriais dar nebuvo susisiekta dėl vakcinų, pilnamečiai abiturientai, mokytojai, dėstytojai ir kiti švietimo sektoriaus darbuotojai, užsienio misijų dalyviai (diplomatai, kariai, aukšto meistriškumo sportininkai, kultūros ir meno sričių dalyviai – visi, kurie dėl savo darbo turės misijas užsienyje) bei sergantieji lėtinėmis ligomis (lėtinėmis širdies, kraujagyslių, plaučių, kepenų ligomis, turintys nutukimą, kai KMI viršija 35, sergantys diabetu ir kiti).

 

Norintiems kitos vakcinos Vilniaus miesto savivaldybė siūlo laukti, kol jų atsiras daugiau.

Visi, atitinkantys šiuos kriterijus ir norintys gauti „Vaxzevria“ skiepą, kviečiami registruotis svetainėje https://vakcina.vilnius.lt/. Registruojantis per elektroninius valdžios vartus bus galima pasirinkti vieną iš galimų vakcinacijos laikų (nuo šeštadienį iki antradienio) ir vieną iš 4 vakcinavimo poliklinikų – Centro, Antakalnio, Šeškinės ir Karoliniškių.

Vilnius šiuo metu yra panaudojęs 111,2 tūkst. vakcinų, pirmąją dozę gavo 63,4 tūkst. vilniečių. Dabar esančius vakcinacijos centrus Vilniaus miesto savivaldybė ketina išplėsti prijungusi „Litexpo“ patalpas. Tokiu būdu per parą Vilniuje bus galima paskiepyti iki 15 tūkst. žmonių.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
25 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Hmm
Hmm
3 mėnesius

Neblogai,šiuo metu jau 8000 užsiregistravo

Vilnietis
Vilnietis
3 mėnesius

17 000 vakcinų 600 000 gyventojų turinčiam miestui – lašas jūroje.

Hmm
Hmm
3 mėnesius
Atsakinėti į  Vilnietis

Atmetam 100,000 vaikų, kuriems nereikia skiepytis, 65,000 gavusių bent vieną dozę, 50,000 persirgusių ir tas lašas virsta visai normaliu skaičiumi, nes 70% nuo likusių 400,000 yra 280,000 bandos imunitetui pasiekt… sunku statistikos pasirinkti prieš rašant?

Vytautas
Vytautas
3 mėnesius

Laisvė būti izoliuotam 😄😄😄

Vilnius
Vilnius
3 mėnesius

Kokia cia laisve kai viskas uzdaryta?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button