V. Sinkevičius: nukirstas ąžuolas yra pasekmė to, kad Vilniuje NT vystytojai jautėsi ypač komfortabiliai

Komentarai 14

 1. Aga says:

  Labai gerai pamenu kai tik atėjus į valdžią buves meras(ir ne tik jis)užsimojo kai kuriuos parkus paverst golfo laukais -kai benruomenė per anksti sužinojo ir spėjo apgint-vyr.Vilniaus architekto buvo replikuota-norit miško varykit į kaimą(tai vat toks požiūris jų)-todėl man buvo be galo juokinga kai prasidėjo (sodinimai augalų,medžių kurie tiesiog pasmerkti žūčiai)-kaip pavyzdys maumedžiai prie ateities žiedo-kiek jų buvo 5-7!-net nespėjau suskaičiuot kiek jų buvo,nes iškart ir nudžiuvo ir išrauti vėl.Liko tik 1.Nu proto reik turėt-2metrų medžius ir dar maumedžius palei gatvę sukišt!-gal nežinojot kad medžiai turi dar ir šaknis-kurias nukapojus jis dažniausiai žūsta.

  • Usbsva says:

   Galimai buvusiam merui verslo sluoksnis gerus atkatus ismokedavo, galimai

 2. Gedas says:

  O kodel nepradėta byla dėl nupjautų medžių Gedimino pilies papėdėse?

 3. Iškrype vandalai valdo. says:

  Antakalnio g.14, apsaugos zonoje, iškirto gal 10 brandžių medžių. Net policija buvo iškviesta. Ir viskas gerai. Toliau ruošiasi sunaikinti šlaitą, neva po “rekonstrukcijos” “demonstruos” sudegusio dvejų aukštų seno medinio namo pamatus, kurių tenai niekad nebuvo. Dvejų aukštų pamatas nuo dvejų aukštų medinio namo, ha-ha. “Rekonstrukcija” iš medinio dvejų aukštų namo į šešių aukštų betoninę stiklainę, ha-ha. Apendiksas tarp senos statybos ansamblyje. Šitie aferistai žmonės laiko už d ebilus, nors, iš tikrųjų, tokių pusia Lietuvos. Viskas kaip vyko taip ir vyks, baus paprastus žmonės, o gobšus bizneriai su valdžiažmogiais toliau kirps pinigą. Gerovės valstybė.

 4. Erlas says:

  Gal užteks apie tuos medžius bl.Tipo nėra kitų problemų,pilies kalnas ir be medžių,na ir kas kaltas?Juokdariai

  • Perlas says:

   Tamsta kaltas. Ir rašyti aktualiomis temomis neuždrausi, kol kas dar žodžio laisvė.

  • vilnietė says:

   Apie tuos medžius visko bus vis daugiau

 5. Daina says:

  Ir Klaipėdoje tas pats. Kerta viską iš eilės. Sulaikyti nuo tokių piktadarysčių galėtų tik milžiniškos baudos.

 6. Ąžuolų draugas says:

  Prieš kelis metus Klaipėdos Tauralaukyje valdžia išguldė visą ąžuolų alėja.Tie ąžuolai pažinojo Prūsų karalienę Luizę. Nužudė ir nužudė. Verslas yra verslas…

 7. Usjsb says:

  Tai gal simasiu patrauks atsakomyben, toji pasekme jo palikimas

 8. Fabijonas says:

  Prieš Nemenčinę nuo Vilniaus pusės,šimtus hektarų gražaus šilo išdubasino , o valdininkai dėl vieno ąžuolo susirūpinę jau 3dienos. Liūdesys.

 9. Jonė says:

  Labai gerai būtų sulaukti ribojimų “vystytojams”, nes jie siekia bet kokiame (tankiai užstatytoje vietoje) žemės lopinėlyje pastatyti dar vieną gyvenamąji namą visai negalvodami apie esamus ir būsimus gyventojus. “Vystytojai”, kad tik išparduoti, reklamuoja čia statomus butus, bet žmonėms nepasako, kad visiems garažų neužteks ir teks savo automobilius palikti siauroje 2-jų juostų gatvėje, kurią važinėja miesto transportas ir automobiliai. Taip apsunkinamas viešasis judėjimas ir šioje gatvėje avarijos neišvengiamos. Vilniaus miesto savivaldybės valdininkai turėtų elgtis socialiai atsakingai ir vilniečių atžvilgiu. Norėtųsi tikėti, kad pasityčiojimo iš žmonių ir pinigų švaistymo laikai baigėsi. Pagyvensim pamatysim.?

 10. Kalta prokuratura says:

  Vilniuje prieš 8 metus draustinyje futbolo verslininkai Užusienio gatveje iskirto valstybini miška. Ten irgi buvo ązuolu ir klevu ir kitu. Prokuratura ir AM uzslaptino duomenis ir atsisake kelti byla. Gal dabar ministras atnaujins, gal kreipsis i prokuratura? O gal ir ne…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naująją e. bilieto sistemą viešajame transporte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.