Vilniuje, Užupio rajone atsiras nauja viešoji erdvė. Nedidelė, apie 4 arų teritorija yra svarbi jungtis miestiečiams, norintiems pasiekti Kalnų parką, taip pat vietiniams gyventojams, kaip žalia poilsio zona prie pat namų. Šiuo metu rengiama projektavimo užduotis ir gyventojai kviečiami įsitraukti į šios erdvės projektavimą nuo pat pradžių – formuojant projektinių pasiūlymų užduotį.

Įvertinus gyventojų nuomonę bus tvirtinama projektinių pasiūlymų rengimo užduotis, kuria vadovaujantis projektuotojai rengs viešosios erdvės sutvarkymo projektą.

Viešosios erdvės projekto rengimą ir rangos darbus finansuos verslas. Šią teritoriją pagal bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus miesto savivaldybe įsipareigojo sutvarkyti statytojas, Krivių g. 8A , sklype vystantis gyvenamosios paskirties objektą.

Teritorija ribojasi su Krivių g. 8A, Krivių g. 10 sklypais, Krivių gatve ir Vilniaus pilių valstybinio kultūriniu rezervatu. Šiuo metu vieta visiškai nepritaikyta gyventojų lankymui, poilsiui. 

Teritorijoje auga šeši medžiai:  5 uosialapiai klevai ir 1  paprastasis klevas. Arboristų vertinimu,  uosialapiai klevai yra nepatenkinamos ir blogos būklės, neturi perspektyvos toliau augti. Paprastasis klevas – patenkinamos būklės, bet jam reikalingas arboristinis tvarkymas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

5 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist