Miestas

Uždaromas vakcinavimo centras savivaldybėje, laikinasis COVID-19 skyrius VMKL

Vilniuje gerėjant koronaviruso situacijai, o vakcinacijas ir revakcinacijas perkeliant į „Litexpo“ vakcinacijos centrą, šeštadienį paskutiniai skiepai atlikti vakcinavimo centre savivaldybės pastate (Konstitucijos pr. 3).

Nuo Velykų, balandžio 4 d., iki birželio 5 d. vakcinacijos centre savivaldybės administracijos pastate paskiepyta 40 717 gyventojų.

Nuo praėjusio šeštadienio visos antrosios dozės perkeltos į „Litexpo“ vakcinacijos centrą. Gyventojai apie tai informuojami SMS žinutėmis.

 

Gerėjant epidemiologinei situacijai nuo birželio 7 d., įprastas paslaugas teikti grįžta ir Vilniaus miesto klinikinės ligoninės (VMKL) laikinasis COVID-19 skyrius, veikęs Antakalnio g. 57.

Jau šią savaitę ligoninėje po patalpų dezinfekcijos atnaujinamos šios veiklos: I-asis priėmimo-skubiosios pagalbos, 28 lovų vidaus ligų profilio skyrius, 12 vidaus ligų izoliacinis skyrius, 28 lovų Abdominalinės chirurgijos skyrius, teikiantis chirurginę, urologinę ir kraujagyslių chirurgijos paslaugas.

COVID-19 pacientai perkelti į VMKL filialą Antakalnio g. 124, šis filialas ir toliau lieka didžiausias COVID-19 skyrius Lietuvoje su 190 lovų. Šiandien rytą jų buvo užpildyta 114-a.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
9 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button