Miestas

Užbaigti darbai keturių mokyklų stadionuose

Vilniaus miesto savivaldybė užbaigė remonto darbus keturių ugdymo įstaigų stadionuose. Levo Karsavino mokykloje, Sausio 13-osios progimnazijoje, Baltupių progimnazijoje ir Abraomo Kulviečio klasikinėje gimnazijoje baigtas atnaujintų aikštynų dangų paruošimas, sužymėtos ir logotipais išpieštos aikštelės, tad moksleiviai ir bendruomenės kviečiami išbandyti stadionus.

„Šių stadionų atnaujinimą pradėjome dar pernai, bet atšalus orams ir iškritus pirmam sniegui nedidelė dalis jų buvo atidėti. Dabar sudėjome paskutinius taškus ir atidavėme mokykloms šeimininkių teises. Kadangi ir neformalųjį ugdymą, ir sporto veiklas lauke leidžiama vykdyti, tikimės, kad aikštynai išjudins nuo karantino pavargusias bendruomenes“, –  sakė Vilniaus miesto vicemeras Valdas Benkunskas, atsakingas už sporto klausimus.

Visose mokyklose įrengtos ir sužymėtos futbolo aikštės, bėgimo takai, krepšinio aikštelės. Pagal poreikį – ir tinklinio, teniso ar kvadrato aikštės. 

 

Pamokų metu aikštynai naudojami mokyklos reikmėms, o pasibaigus pamokoms ir popamokinei veiklai, aikšteles leidžiama išsinuomoti sporto objektų nuomos sistemoje „Active Vilnius“ arba laisvai naudotis bendruomenei skirtu laiku.

A. Kulviečio klasikinėje gimnazijoje bendruomenė aikštynu naudotis galės rytais, 7.00-8.00 val., ir vakarais, 18.30-22.00 val. darbo dienomis bei visą savaitgalį nuo 7.00 iki 22.00 val. „Active Vilnius“ nuomai skirtas laikas nuo 16.00 iki 18.30 val. darbo dienomis.

L. Karsavino mokykloje bei Sausio 13-osios progimnazijoje bendruomenė ir „Active Vilnius“ nuomininkai dalinsis stadionu darbo dienomis nuo 16.00 iki 22.00 val. ir savaitgaliais nuo 6.00 iki 22.00 val. Išskirtinai bendruomenei numatytas laikas darbo dienomis, rytais nuo 6.00 iki 8.00 val.

 

Baltupių progimnazija bendruomenės darbo dienomis lauks nuo 6.00 iki 7.45 val. bei nuo 18.00 iki 22.00 val., taip pat savaitgaliais nuo 6.00 iki 22.00 val. „Active Vilnius“ platformoje mokyklos aikštės bus nuomojamos darbo dienomis nuo 16.00 iki 22.00 val.

„Šiomis valandomis stadionus gyventojai ras atrakintus ir galės laisvai ten treniruotis. Vienintelis prašymas – saugoti mokyklų turtą: dėvėti tinkamą avalynę, nelaužyti inventoriaus ir po savęs nepalikti šiukšlių“, – sakė V. Benkunskas. Pasak vicemero, per artimiausias porą savaičių planuojama užbaigti aikštynų remonto darbus dar trijose Vilniaus ugdymo įstaigose: Žygimanto Augusto progimnazijoje, Trakų Vokės gimnazijoje ir S. Stanevičiaus progimnazijoje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
12 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Nereikalingas

Pagaliau, pirmą kartą per 30 metų pinigai skiriami ne sukomercintam sportui, o vaikams ir jaunimui. Nori jie nacionalinio stadiono. Pirma pasižiūrėkit į viešąją futbolo infrastruktūrą (kad ir kokiame Jomanto parke). Ar negėda?

Algirdas

Nemanau jog dera gyrtis stadionų plėtra, kai Lietuvoje nemažas procentas bedarbių. Ar nederėtų pasirūpinti darbo vietų kūrimui o ne ant kiekvieno kampo stadionų statymu?

Jevgenijus

Perskaitykite, prašau, bent vieną gerą įvadinį ekonomikos vadovėlį, galbūt mažiau kvailysčių rašysite

Rokas

Įdomus jausmas apima stebint stadionų prie mokyklų rekonstrukcijas. Vienok džiugina, kad jaunimas turės kur sportuoti, tuo pačiu grumina, kai mokyklos futbolo stadionas geresnis už nacionalinį 😀

Hmm

Tikrai reikia nacionalinio, kad jame homofobiškos ir „kišimo į bagažinę” lygio federacijos vadovaujama komanda 0-4 didvyriškai laikytųsi prieš Kosovą?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button