Už ką sostinės daugiabučių gyventojams gali tekti susimokėti? Bauda gali siekti ir 1 000 eurų

Komentarai 11

 1. Zenius says:

  Vien tik paprasius rukyti kitoj baokono pusej eme kerstauti, tad kaip oficialiai apskusti rukalius galėtum skaiciuot masinu irezimus, ilenkimus, isbarskintus langus, kitaip suniokota turta….

 2. Nuomonė says:

  Mūsų daugiabutyje uždrausta rūkyti. Visur. Matomai prašymas toks kažkieno buvo. Laiptinėje apie tai pakabinta informacija. Ir po tuo ženklu primėtyta nuorūkų. Neveikia tie ribojimai. Balkonuose kaip rūkė taip ir rūko. Ir laiptinėje. Kas gaudo? O kas stovės ir fotografuos persisvyręs per balkoną kas ten kur rūko? Nes institucijom reikia “nusižengimo fakto”. Žodžiu, “nerūkymo tvarka” yra, lentelės pagamintos, iškabintos, už tai administratorius sąskaitas išrašė, ir tuo viskas pasibaigė. Dar blogiau kad tie rūkoriai kurie kiek daugiau bijo, rūko tiesiog savo bute, WC ar virtuvėje, atidaro langus, kai kurie gartraukius įjungia, ir dūmai keliauja per vėdinimo kanalus iki paskutinio aukšto per visus butus, o pažeidimo kaip ir nėra – ne balkone gi. Teoriškai vėdinimo sistema atskira, bet praktiškai dabar kiekvienam bute iš ventiliacijos rūkalais smirda.

 3. nežiniukas says:

  TAIP ,TAI TAIP…BET KAS TIKRINS..KAS PRANEŠ,,,,IR KAM?IR KOKIOS PO TO PASEKMĖS?PVZ.DAR NEŽINAU KAM,BET ,PRANEŠU ,KAD KAIMYNAS SAVO ŠUNĮ SIUSINA MAN ANT GĖLYNO,,,JO ŠUO KARALIUS…GĖLYNAS GI ŽOLĖ….IR KĄ ,JIS MAN IMS PATYLIUKAIS KERŠYT..BŪDŲ DAUG -NEMINĖSIU…O KONTROLĖS ATSTOVAMS DZIN…PAIMS PINIGĖLIUS IR VĖL PRIE KOMPO LAUKS ,KOL KOKS DURNELIS PRANEŠ,KAD KAIMYNĖ KRATO KILIMĖLIUS PER BALKONĄ…IR KĄ …PINIGĖLIAI Į”DEBESĖLY”O AŠ LAUKSIU “ATGARSIO “IŠ KAIMYNĖS…..ĮSTATYMŲ JAU SENAI PRIGALVOTA-NĖRA KAM VYKDYTI😂😂😂

 4. š m a š i a u s palikimas... says:

  N e t r i k d y k i t e kitų namo gyventojų ramybės darbo vakaro (nuo 19 iki 22 val.) ir nakties (nuo 22 iki 7 val.) metu.
  AR tai žino Vilniaus s u s i s i e k i m o paslaugos – bent jau Žvėryno žiede “ilsisi” seni tratantys autobusai – 32, 59, 63 … jau penktą ryto drebina aplinkinių namų langus ir skleidžia dvoką – kurgi ekologija??? – visas tas minutes, kurios skirtos p a r ū k y m a m s …
  beje, kodėl šių reisų autobusai būtinai seni trantai – ogi nevažinėja miesto centru 🙂

 5. vilnius says:

  taigi , viena s nesutinka, bet rūkoriai naktimis rūko….o ypač vilniuje žadeikos 15

 6. lol says:

  Vokieciui, Sveicarui ar Prancuzui tokie klausimai nekyla. Labai gerai, kad ir pas mus civilizacija po truputi skinasi kelia

 7. Katė says:

  Oi, gerai. Skirčiau visiems šunų vedžiotojams dideles baudas, nes visos pievelės ir parkai dvokia nuo šunų sysalų. O antsnukių niekas niekam nededa.

 8. Nesvarbukas says:

  Labai gerai, sutinku su istatymais 🙂 !!!
  Beje, galetu buti ir dar grieztesni, kaip antai kitose ES ir ne ES pazangiose valstybese 🙂 !
  Dekojam 🙂 !

 9. Siaubas says:

  Kad praktiškai visi šunų šeimininkai myžina savo meiles ant visų pastatų kampų ir net automobolių. Kai kuriems negalima turėt vaikų, kitiems gyvūnų.

 10. Tinka says:

  Labai gerai , kad taip bus .
  Dar reikėtų taip bausti ir grafičiais ištepliotų ir netvarkingų pastatų savininkus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist