Miestas

Tradicinis karšto vandens išjungimas nukeliamas į birželį

Atsižvelgdami į karantino situaciją, kuomet daug žmonių vis dar yra priversti dirbti iš namų, sostinės savivaldybės įmonė Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) planinius hidraulinius bandymus, kurių metu turi būti laikinai išjungtas karštas vanduo, perkelia į birželio mėnesį.

,,Ilgesniam laikui šių bandymų negalime nukelti, nes nespėtume jų užbaigti iki naujo šildymo sezono ir tuomet juos reikėtų daryti spalio/lapkričio mėn.”, – komentuoja VŠT.

Karštą vandenį karantino metu VŠT laikinai privalo išjungti tuomet, kai vykdomos šilumos vamzdynų rekonstrukcijos, prie centralizuoto tinklo prijungiami nauji vartotojai. Šiuo metu yra vykdomas didelio masto tinklo rekonstrukcijų projektas Naujamiestyje. Rekonstrukcijos metu daliai Naujamiestyje įsikūrusių įstaigų ir gyventojų gegužės 18 d. VŠT turės išjungti karštą vandenį, kad galėtų greičiau sutvarkyti aplinką ir spėtų atlikti būtinus rekonstrukcijos darbus, suplanuotus šiemet.

 

,,Suprasdami, kad karšto vandens išjungimas kelia nepatogumų (ypač gyventojams), ieškome techninių sprendimų, kaip išvengti arba sumažinti jų apimtį. Tačiau Naujamiestis yra tankiai apstatytas mikrorajonas, vamzdynai ir jų sistema statyta prieš 50 metų, tad galimybės įvykdyti rekonstrukciją be karšto vandens išjungimų – labai ribotos”, – sako VŠT.

Plačiau apie vamzdynų rekonstrukciją Naujamiestyje galite paskaityti čia.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Antakalnis

Kanklių gatvėje po daugybės perspėjimų gegužės 15 d karšto vandens nebuvo. Matyt Antakalnio seniūnija neskaito portalo made in Vilnius

markas aurelijus

Karšto vandens atjungimas- graži tradicija, suartinanti mus su praeities kartom ir gamta, priverčianti su nauja perspektyva pažvelgti į šiuolaikinį gyvenimą ir pasidžiaugti tuo ką turim bei grūdinanti kūną ir sielą. Gaila neišliko kitos senovinės šventės kaip elektros atjungimai ar šiukšlių mašinos laukimas kieme su kibiru.

minde

akmens amzius su tuo karsto vandens isjungimu 🙁

Vilnietis

Visi bandymai galėtų būti vykdomi naktį nuo 22-os iki 7-os val.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button