Miestas

Toliau atnaujinamas Žirmūnų paplūdimys

Šią savaitę „Grinda“ informavo, jog toliau atnaujina Žirmūnų paplūdimį. Iki vasaros žadama pakeisti smėlį, atnaujinti sanitarinius mazgus, treniruoklių, iškylų zonos grilius ir stalus. Taip pat žadama greitu metu į upę įleisti gelbėjimo lieptą.

„Pavasaris – bene gražiausias metų laikas tarp žiemos ir vasaros. Pavasaris taip pat – bene geriausias metas parengiamiesiems maudymosi sezono darbams.

Žirmūnų paplūdimyje šiandien dirba sunkioji technika – vežamas ir lyginamas smėlis, montuojami konteineriniai sanitariniai mazgai, tvarkomi treniruokliai, iškylų zonos griliai ir stalai; jau greitai į upę bus įleistas gelbėtojų lieptas“, – rašoma „Grindos“ pranešime.

 

Primename, jog praeitais metais „Grinda“ dalį uždirbto pelno skyrė Žirmūnų paplūdimio infrastruktūrai atnaujinti ir pritaikyti judumo negalią turintiems žmonėms.

Žirmūnai – bene tankiausiai apgyvendintas centrinės dalies rajonas. Čia gyvena daug garbaus amžiaus senjorų, kuriasi jaunos šeimos su vaikais, butus nuomojasi studentai – iš viso beveik 50 tūkst. gyventojų. Palei upę driekiasi patogus dviračių takas, jungiantis atokiau esančius sostinės rajonus su miesto centru. Prie vandens karštą dieną atsivėsinti atvyksta ne tik vietiniai gyventojai, bet ir daugybė žmonių iš kitų sostinės mikrorajonų. Matydama didžiulį vilniečių poreikį poilsiauti netoli miesto centro esančioje teritorijoje, „Grinda“ ėmėsi iniciatyvos ir pradėjo Žirmūnų paplūdimio infrastruktūros atnaujinimo darbus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
34 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Skaitytoja

“Pavasaris – bene gražiausias metų laikas tarp žiemos ir vasaros” – o koks dar metų laikas būna tarp žiemos ir vasaros? 😀 Pradinukai, už jus “žurnalistus”, khem logiškesnius ir geresnius rašinėlius rašo.

Paskutinį kartą redaguota 1 metus (Skaitytoja)
Mare

Man tas bitchas is grindos komunikacijos irgi patinka :)))

Vilnietis

Tai jei nepastebejai, tai Grindos komentaras, kuri raso ir FB. Tik patarimas, nepatinka – tai neskaityk. Nes tau tinka tik Delfis

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button