Miestas

Telkiamos pastangos geresniam atliekų tvarkymui

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika, viceministrė Justina Grigaravičienė ir ministerijos Atliekų politikos grupės vadovė Agnė Bagočiutė šiandien susitiko su Vilniaus mero pavaduotoju Valdu Benkunsku ir aptarė aktualiausius atliekų tvarkymo klausimus.

Susitikimas, kuriame dalyvavo ir Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AAD) bei Aplinkos apsaugos agentūros vadovai, buvo konstruktyvus ir turėtų padėti geriau spręsti atliekų tvarkymo problemas didžiausiame šalies mieste. Sutarta plėtoti aplinkosaugininkų ir sostinės savivaldybės administracijos bendradarbiavimą, periodiškai organizuoti AAD ir savivaldybės atstovų susitikimus.

Ministerija gauna daug vilniečių skundų dėl komunalinių atliekų tvarkymo paslaugų – aprūpinimo atliekų surinkimo priemonėmis ir jų išvežimo, informacijos stokos ir kitų trūkumų.

 

Vicemeras Valdas Benkunskas patikino, kad savivaldybės administracija skirs reikiamą dėmesį ir lėšų gyventojams tinkamai informuoti apie komunalinių atliekų tvarkymo paslaugas, informuos ministeriją apie derybų dėl pakuočių atliekų tvarkymo su gamintojų ir importuotojų organizacijomis, kurios atsakingos už šių atliekų tvarkymo organizavimą ir finansavimą, eigą.

Susitikimo metu buvo aptarta ir kita opi problema – bešeimininkių atliekų tvarkymas sodininkų, garažų bendrijose ir kt. Jai spręsti sutarta, kad savivaldybės administracija ir aplinkosaugininkai organizuos bendrus patikrinimus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
8 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Mila
Mila
1 metus

Kol neėmė metinio mokesčio už šiukšlių išcežimá – buvo tikrai švariau! O koks gi čia rúšiavimas naujosiose dėžėse, kai plastikas ir popierius eina į vieną konteinerį?!!

Marius
Marius
1 metus

Cia reikia grazinti tvarka, kai siuksles gyventojai nesdavo tiesiai i siuksliavezius :)))
Jokiu tokiu problemu nebudavo, kastai visiems minimalus, kaimynai labiau vieni kitus pazista. Dabar gi pristate minimalistiniu graziu dezuciu, kuriu per siuksliu kruvas nesimato

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button