Miestas

Sostinės ligoninėse rekomenduojama nelankyti ligonių, atidedamos planinės operacijos

Vilniaus savivaldybė informuoja dėl plintančio koronaviruso stiprinanti prevenciją, todėl savivaldybei priklausančiose ligoninėse neribotam laikui atidedamos planinės ir nebūtinos operacijos. Vilniečiai taip pat raginami kurį laiką nelankyti savo artimųjų ligoninėse.„Svarbiausias prioritetas – gyventojų apsauga. Dėl koronaviruso imamės papildomų priemonių, kurios padės užtikrinti pacientų saugumą esamomis aplinkybėmis. Savivaldybei pavaldžioms sveikatos apsaugos įstaigoms, atsižvelgus į tai, kad virusas rizikingesnis vyresnio amžiaus žmonėms, pateikėme rekomendacijas dėl pacientų lankymo srautų ribojimo. Tikimės, tai leis sumažinti galimą viruso plitimo riziką“, – pranešime spaudai skelbia Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis.

Pranešime informuojama, kad esant ekstremaliai situacijai sostinėje, Vilniaus miesto savivaldybei pavaldžioms stacionarinėms sveikatos priežiūros įstaigoms siūloma riboti pacientų lankymą įstaigos skyriuose bei atšaukti suplanuotus renginius. Nuo praėjusios savaitės ši tvarka įsigaliojo Vilniaus miesto klinikinėje, Mykolo Marcinkevičiaus ligoninėse, taip pat – Vilkpėdės, Šv. Roko, Grigiškių sveikatos priežiūros centro Palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėse bei Vilniaus miesto psichikos sveikatos centre.

Pažymima, kad Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje laikinai atidedamos tik tos planinės operacijos, kurių pacientai gali laukti kelis mėnesius. Jei epidemiologine situacija šalyje neblogės, operacijos bus atnaujintos kitą savaitę. Visos operacijos, kurių neatlikimas gali pabloginti pacientų būklę, yra ir toliau bus atliekamos. Nepaisant esamos situacijos, visa būtinoji pagalba ir toliau teikiama be jokių sutrikimų. Visos skubios operacijos atliekamos įprasta tvarka, visi pacientai, atvykę į priėmimo skyrių, konsultuojami ir gydomi įprasta tvarka.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button