MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Filmavimas
Miestas

Sostinėje kuriama karinė drama

Rugsėjo mėnesį armėnų kilmės režisierius Marat Sargsyan darbuojasi Vilniuje – jis kuria savo naują ilgametražį filmą „Tvano nebus“. Tai yra bendras Lietuvos – Latvijos   kino kūrėjų projektas. Lietuvoje už filmavimo darbus atsakinga kino gamybos kompanija UAB „Tremora“, projektas gavęs Lietuvos kino centro paramą.

Filmas pasakoja garsaus pulkininko, kuris daugybę metų konsultavo skirtingų šalių kariškius, istoriją. Jo gimtinėje prasidėjus pilietiniam karui, pulkininkas tampa šio karo dalyviu. Jis yra per daug protingas, kad nesuprastų, jog karą jo gimtinėje rezga svetimos rankos. Kuo toliau, tuo labiau pagrindinis veikėjas nerimsta ir giliai širdy svajoja apie kulką, kuri jį galėtų nuo visko išvaduoti.

Vilniaus kino biuras informuoja, kad filmo „Tvano nebus“ kūrimo darbai vyks rugsėjo 21 d. Vienkiemių gatvėje, trumpam (iki 3 min.) bus stabdomas transporto eismas. Atsiprašome gyventojų už galimus nepatogumus ir prašome būti atidiems.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

„Grinda“ paviršinių nuotekų priežiūrai diegia inovacijas

Evaldas Činga

Išlaikyti žiemos egzaminą Vilniuje prireikė 11,5 tūkst. tonų druskos ir smėlio

Evaldas Činga

R. Šimašius: po atliekų vežimo reformos kainos nukrito 30 proc.

ELTA

Savivaldybė planuoja tvirtinti sostinės biudžetą

BNS

Visą vasarį – daugiabučių kiemų valymo akcija

Evaldas Činga

Atodrėkio metu formuojasi varvekliai – būkite atsargūs

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika