Miestas

Sostinėje bus įrengta nauja požeminė pėsčiųjų perėja

Sostinės savivaldybė įrengs Laisvės pr. požeminę pėsčiųjų perėją – jau šį rudenį Karoliniškių rajono gyventojai galės saugiai ir patogiai pereiti beveik 43 metrų ilgio, 4 metrų pločio nauja požemine pėsčiųjų perėja. Joje bus įrengti du dengti įėjimai ir išėjimai, taip pat abiejose Laisvės prospekto pusėse numatyta įrengti neįgaliųjų keltuvus. Įrengus saugesnę naują požeminę perėją, antžeminė šviesoforais valdoma pėsčiųjų perėja bus panaikinta, taip pat nebeliks pėstiesiems skirto šviesoforo.

Vilniaus savivaldybė praneša, kad dėl požeminės pėsčiųjų perėjos įrengimo darbų, nuo balandžio 25 d. iki spalio mėn. vidurio, laikinai bus ribojamas transporto eismas Laisvės pr., ties išvažiavimais iš Sausio 13-osios ir L.Asanavičiūtės gatvių. Ties darbų vieta ir jos prieigose bus įrengti kelio ženklai, papildomos eismo saugumo priemonės. Požeminės pėsčiųjų perėjos statybos laikotarpiu Laisvės pr. bus užtikrintas transporto eismas po dvi eismo juostas kiekviena kryptimi.

 

Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų, važiavimo trukmę planuotis su laiko atsarga.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button