Miestas

Skelbiamas galutinis 2020 m. kvartalinės tinklų plėtros finansuojamų objektų sąrašas

Birželio 28 d. baigėsi terminas, iki kurio visi pareiškėjai, patekę į 2020 m. finansuojamų kvartalinės tinklų plėtros objektų sąrašą, turėjo pristatyti reikiamus dokumentus ir bendruomenės narių užstatus.

Iki nustatyto termino reikalavimus įvykdė visi 3 išreitinguoti pareiškėjai: INIBS „Bendorių kalvos“, „Naujasodžio bendruomėnė“ ir IGNSB „Šaulio ženklas“. Su jais „Vilniaus vandenys“ jau pasirašė sutartis projektų įgyvendinimui 2020 m.

Toliau bendrovė su šių bendrijų gyventojais sudarys vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sutartis, numatant prisijungimą prie infrastruktūros tinklo per 12 mėnesių nuo jo pridavimo eksploatuoti datos.

 

Kaip „Vilniaus vandenys“ informavo anksčiau, bendrovė papildomai teiks paraiškas išoriniam finansavimui gauti SB „Statyba“ bei „Kryžiokų Sodų 2-oji g.“, taip siekiant praplėsti finansuojamų objektų sąrašą. Jei paraiškos bus patvirtintos, tuomet bendrovė savo lėšomis papildomai galės finansuoti dar du objektus, reitingo eilėje atsidūrusius po minėtų dviejų projektų, t. y. SB „Jurginas“ ir „Kvartaliniai  vandentiekio tinklai fizinių asmenų grupei T. Kosciuškos g., Nemenčinė“.

Ar papildomi du projektai bus finansuojami, bendrovė pareiškėjų atstovus asmeniškai informuos šių metų gruodį, kada bus žinomos išorinio finansavimo galimybės.

2019 m. buvo reitinguojamos 26 bendruomenių paraiškos. Visas dalyvavusių bendruomenių sąrašas ir jų reitingai skelbiami čia.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button