Miestas

Sekmadieniais vilniečiai kviečiami pasivaikščioti po Japonišką sodą su šaltiniu

Sekmadieniais nuo 11 iki 16 val., vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami pasivaikščioti po Japonišką sodą su šaltiniu SEI SHIN En (“Tyros širdies”), pasėdėti pavėsinėje ir pasigėrėti šaltiniu ir jo čiurlenimu, augalais ir paukščiukų čiulbėjimu. Įėjimas nemokamas, bet sodo šeimininkai būs dėkingi už paramą sodui, kuri bus skirta sodo priežiūrai.

Taip pat, organizuojamos grupės (nuo 3 iki 10 žmonių) pasivaikščioti po sodą, bei apsilankysite Japonų kultūros namuose, kur susipažinsite su japonų tapyba ir kaligrafija, pamatysite nuotraukas iš sodo įrengimo ir susipažinsite su jo gimimo istorija. Šeimininkai pavaišins ir japoniška arbata Matcha. Arbata pasimėgausime pavėsinėje (orientacinė parama sodui 10 eur.). Trukmė – apie 1 val. Dieną ir laiką galima derinti pasiskambinus telefonu 8 67715588, arba el. paštu [email protected] (Marija).

Adresas: Japoniškas sodas su šaltiniu SEI SHIN En šalia Japonų kultūros namų, T. Kosciuškos 26, Vilniuje (dešinėje 26 namo pusėje (žiūrint į Neries pusę), nusileidus laipteliais (esančiais prie Odontologijos klininkos) link upės.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button