Seimo vicepirmininkas: prašysime Vilniaus merą R. Šimašių sutvarkyti aplinką prie Seimo

Komentarai 4

 1. hmm says:

  nuo kada rašomi „vienos pusės” straipsniai LT?? kur savivaldybės komentaras? kiek pamenu, ta aplinka nėra taip vienareikšmiškai Vilniui priklausanti ar jie neturi teisės kažko tvarkyt, neprisimenu, bet tikrai trūksta info… aplinka tikrai baisoka, kaip buvo prieš 30 metų pastatyta, taip nekeista niekas iki šiol, nors galima būtų puikiai sutvarkyti, net nesaugant to trikampio fontano, kuris seniausiai moraliai pasenęs ir netinkantis ten

 2. asdis says:

  Gerai butiu pirmiau pacius seimo rumus isvalyti nuo tu banditu sedinciu ten. O veliau ir aplinkos. Bet aisku svarbiau pas mus fasadas, o tada vidus. Labai liudna, akd tokia grazi salis..nuo nepriklausomybes taip ir neturejo nei vienos garbios seimo kadencijos. Metai is metu valdoma salis kazkokiu apgailetinu personu. Vos patenka i valdzia pradeda savo gyvenimsu tvarkytis, o valstybe lieka kazkur tolumoj. Liudna matyti kad valstybe taip ir nepasikeite nuo ruso. Jei ne verslas ir perspektyvus jaunimas valstybe jau butu zlugusi.

  • Justinas says:

   Kaip yra sakęs Sokratas: kokie rinkėjai, tokia ir valdžia. Demokratijoje suteikiama teisė balsuoti kiekvienam, nesvarbu jis mąsto ar ne, tai ir turim tokią situaciją. Kada rinkėjai bus išsilavinę, tai tada ir susimąstys balsuojant. Seimas = visuomenės atspindys.

  • hmm says:

   o tu turi informacijos, kad jie banditai? nešk į stt tada, nes šiaip tai atrodai tiesiog kaip turgaus boba su tokiom kalbom:/ įdomu kokių įstatymų pagrindu veikia tas verslas, ar ne seimo priimtų?? pagal verslo laisvumą šalis patenka į pirmą dvidešimtuką valstybių… nieks nesako, kad ten šventieji ir, kad nebūna nuokrypių ar pažeidimų, bet vadint visus banditais, tai visų pirma savęs negerbt kaip žmogaus, kuris tuos „banditus” ir renka.. per skystas normalų seimo narį išrinkt?


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.