Miestas

Savivaldybės administracijos direktorius P. Poderskis palieka pareigas

Karjeros kryptį keičiantis Vilniaus miesto administracijos direktorius Povilas Poderskis savivaldybėje dirbs iki kovo pradžios – karjerą tęs aukščiausiose pozicijose versle. Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus teigimu, tai dar vienas įrodymas, kad sostinė tampa talentų kalve, o efektyvumu baigia pavyti verslą.

„Povilo įdirbis skaitmenizuojant, užvedant ir motyvuojant savivaldybę veikti ne biurokratiškai yra išskirtinis. Manau, šeimininkišką, modernią ir greitą ranką pajuto visi vilniečiai. Tai neliko nepastebėta ir verslo, medžiojančio gabius vadovus. Džiaugiuosi, kad Vilnius ugdo talentus“, – sako Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Pasak mero, procesai administracijoje sustyguoti, administracijos direktoriaus pavaduotojai gerai išmano savo sritis, todėl naujo Administracijos vadovo bus ieškoma kruopščiai, be skubos.

 

„Per visus tuos metus dirbant savivaldybės komandoje – iš pradžių kaip mero patarėjui, o vėliau kaip administracijos direktoriui, pavyko nuveikti išties daug. Ne man pačiam vertinti savo darbus, visada žinau, kad juos geriausiai įvertina vilniečiai, tai tą jiems ir paliksiu daryti. Dėkoju Remigijui už pasitikėjimą visus tuos metus ir žinau, kad miestas lieka gerose rankose, o darbų tęstinumas bus užtikrintas“, – teigia Povilas Poderskis.

Direktoriaus pasitraukimą dar turės patvirtinti miesto taryba.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
24 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vytautas
Vytautas
27 dienas (-ų)

Šiuos veikėjus miestas prisimins dar ilgai. Ką pastebėjau ir manau aš. Gebėjimas supriešinti prieš save žmones, puikiai tarnauti verslui, sudarinėti kliūtys automobilių vairuotojams, reklamuotis, “laikintis” ir girtis viešoj erdvėj apie neva nerealius “pasiekimus”. Daug gerų dalykų nuveikta. Manau verslas daug uždirbo iš šviesoforų, kelio ženklų ir guminių taršos didinimo ir greičio mažinimo kalnelių. Pastatytos lavoninės miegamosiose rajonuose prie vaikų darželių ir dar pristatyta daug prekybos ir verslo centrų ir plovyklų. Pasiekimas gi! Na, kosmodromo, stadiono, naujos autobusų stoties, metro ir tramvajaus dar reik palaukti… Iš kitos pusės kam to reik? Yra nuostabusis viešasis transportas, fast food užeigos ir prekybos centrai.… Skaityti daugiau

Paskutinį kartą redaguota 27 dienas (-ų) (Vytautas)
Rokas
Rokas
1 mėnesį

pagaliau byra balvonai. Paklnis kada trauksis?

Tarp kitko
Tarp kitko
1 mėnesį

Šita savivaldybės administracija 5 m kapojososi su buvusia vyriausybe, tai be vyriausybės paramos jokių didelių projektų nk neįgyvendinsi, tuo puikiai pasinaudojo Kaunas, jei dabartiniai nekaisios pagalių į ratus tai po Šimašiaus 2 kadencijos Vln atsidurs toli už nugaros. Manau ne tik Poderskis, bet ir Šimašius sėdi ne savo rogese, sutinku po Zuoko valdymo kultūros lygis savivaldybėje lb išaugo, bet to neužtenka, kai dauguma visuomenei reikalingų projektų įšaldyti metais teismuose ir nesugebama susitarti

Paskutinį kartą redaguota 1 mėnesį (Tarp kitko)
Vilniaus patriotas
Vilniaus patriotas
1 mėnesį

Pagaliau kowno žiūrkės nebebus Vilniaus saviavldybėje. Šitas dalbajobus užsiiminėjo tik nereikšmingais kasdieniniais darbeliai kaip psiaudo moduliniai darželiai. Tada sužlugdė Vilniaus avialinijas (sąmoningas kawensko veikimas prieš Vilnių). Po to trimitavo apie požeminius konteinerius ir apšvietimo atnaujinimą, kur abu projektai dar Zuoko užpradėti. Galiausiai darė viską, kad sužlugdytų Nacioanlinio stadiono ir Lazdynų baseino statybas.

MikrorajonVibes
MikrorajonVibes
1 mėnesį

Šito mero administracija tarė “ne” didesniems projektams (kaip Systra tramvajaus linijos, Guggenheimas ir pan.) ir nusprendė užsiimti kasdieniais, praktiniais dalykais kaip šiukšlių išvežimas, sniego valymas ir pan. Po to dar gavo krūva pinigų papildomų iš valstybės. Kaip ir viskas OK – požiūrio kalusimas. Tik ar kas nors gali pasakyti tiksliai, kurie praktiniai dalykai mieste smarkiai pagerėjo? Dviračių takai gal. Daugiau tai sunku būtų rasti. VMS trijulė (Šimašius, Pakalnis ir Poderskis) yra ne tik, kad vizijos neturintys žmonės, jie ir praktinių dalykų po nosimi nesugeba susitvarkyti. Visiški nevykėliai visose srityse. Gerai, kad bent vienas iš jų išeina, bet, spėju, ateis toks… Skaityti daugiau

aaaa
aaaa
1 mėnesį
Atsakinėti į  MikrorajonVibes

nevykėliai tai čia tik tie kur šitokius komentarus rašo nieko nežinodami/nepasidoėmję apie apšvietimo atnaujinimu, paviršinių nuotekų sistemų atnaujinimu, zuoko aferinių avialinijų uždarymu, šilumos ūkio mafijos išardymu, požeminių konteinerių įrengimu ir vamzdžių uždarymu, taboro išardymu, paslaugų skaitmenizavimu, atvirais duomenimis, moduliniais darželiais, naujom mokyklom, baseinu ir t.t.

..... NEIGALUMAS
..... NEIGALUMAS
1 mėnesį
Atsakinėti į  aaaa

GALIME PASIDOMETI…SIA SEIP FAKTAI NUO 2006 IKI 2016 VILNIUJE KURIO BIUDZETAS BUVO BERODS 3 KARTUS MAZESNIS BUVO PASTATYTA , REKONSTRUOTA : BAIGTAS PILAITES PROSPEKTAS,ROTUSES AIKSTE, SENAMIESCIO APLINKELIS, MOLETU PLENTAS NUO BALTUPIU IKI RIESES, MINSKO PLENTAS IR SUJUNGTAS SU GEROSIOS VILTIES ZIEDU, TOLIAU REKONSTRUOTAS IKI GARIUNU, NUO GARIUNU (KIRTIMU GATVE ) IKI PAGIRIU, VAKARINIS APLINKELIS….IR CIA PASIRIDO…MUSU CHEROJUS….VISKAS STOJA….CIA TIK TAI KA PRISIMINIAU IR TIK IS VIENOS SFEROS…. PRAEJO JAU 6 METAI STAGNACIJOS…PAZIUREKIT I KAUNA, PANEVEZI, MARIJAMPOLE…VISI TVARKOSI, GRAZINASI O VILNIUJE CENTRE NAMAI STOVI SKUDURAIS APRISINETAIS BALKONAIS STOVI METU, METUS…VISAS MIESTAS APLEISTAS…BAISIAUSIA, SOVIETISKIAUSIA EUROPOS SAJUNGOS SOSTINE….NEVELTUI CERNOBYLI FILMAVO….MODERNIUOSE MIESTUOSE TOKIU FILMU… Skaityti daugiau

aaaa
aaaa
1 mėnesį
Atsakinėti į  ..... NEIGALUMAS

tl dr

Tadas
Tadas
1 mėnesį
Atsakinėti į  ..... NEIGALUMAS

tu rikras debi**

Back to top button