Miestas

Savivaldybė vilniečiams atsako į dažniausiai kylančius klausimus dėl viruso plitimo stabdymo priemonių

Vilnius, Lietuva ir visas pasaulis susidūrė su situacija, kurios mastelio daugelis net negalėjo įsivaizduoti. Norėdama sumažinti koronaviruso neigiamas pasekmes, Vilniaus savivaldybė nuo šiandienos ėmėsi griežtų priemonių viruso plitimo stabdymui, nekartodama kai kurių kitų šalių klaidų ir vadovaudamasi geriausiais pavyzdžiais. Siekdama užtikrinti, kad virusas, kuris jau yra Lietuvoje, plistų kiek įmanoma lėčiau, iki minimalaus lygio mažindama jo skaudžias pasekmes, Vilniaus miesto savivaldybė šiuo metu daro viską, kad liktų kuo mažiau neaiškumų: renkami dažniausiai gyventojams kylantys klausimai, rengiami atsakymai ir skelbiami sveikas.vilnius.lt.

„Šiame dokumente – tikrai ne visi atsakymai į jūsų klausimus, nes su tokiomis priemonėmis, deja, mums visiems tenka susidurti pirmą kartą. Todėl prašau supratimo – Vilniaus miesto savivaldybė daro viską, kad liktų kuo mažiau neaiškumų“, – sakė meras Remigijus Šimašius.

Neradus atsakymų ar iškilus neaiškumams, kviečiame vilniečius siųsti klausimus mums [email protected]

 

Vilniaus miesto savivaldybė nori paprašyti supratingumo – kai kuriems klausimams atsakyti reikės laiko, tačiau savivaldybė stengsis atsakymus parengti kaip įmanoma greičiau.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Julija
Julija
1 mėnesį

Sveiki niekur nevalomas sniegas tik centre, stoteles uzsnigtos i autobusa nei ilipt nei islipt, ka reike kojas galvas nusisukt???
Fabijoniskies Jovaras stotele is abieju pusiu, Pilaite Pajautos stoteles ir Sietyno stoteles, ten juk daug autobusu vazinieja ir zmoniu daug…

Back to top button