Miestas

Savivaldybė sureagavo į gyventojų skundus dėl koncertų Vingių parke

Vasarą padaugėjo gyventojų skundų dėl muzikos, sklindančios iš Vingio parke rengiamų koncertų. Šį mėnesį MadeinVilnius.lt redakciją gavo net kelis aplinkinių rajonų gyventojų skundus dėl naktį garsios muzikos, sklindančios iš Vingio parko estrados. Pasidomėjome, kaip į tokius skundus reaguoja savivaldybė.

Po birželio 7 d. Vingio parke vykusio grupės „Maneskin” koncerto savivaldybė sulaukė 4 gyventojų skundus. Skundus parašę gyventojai sulaukė savivaldybės atsakymą, kad per metus yra leidžiama rengti apie 1000 įvairių renginių visoje savivaldybės teritorijoje. Jie vyksta įvairiose miesto vietose: senamiestyje, parkuose, gyvenamuosiuose rajonuose. Savivaldybė apgailestauja dėl sukeltų nepatogumų, tačiau taip pat nori atsižvelgti į kitų vilniečių poreikius, kurie noriai dalyvauja įvairiuose kultūriniuose renginiuose.

„Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 4 straipsnio 8 punkte įtvirtintas bendruomenės ir atskirų savivaldybės gyventojų interesų derinimo principas, kuriuo grindžiama vietos savivalda. Priimdama sprendimus dėl renginių organizavimo, Savivaldybė siekia suderinti įvairių visuomenės narių interesus, nenori sukelti nepatogumų gyventojams, bet tuo pačiu negali uždrausti organizuoti renginius, kuriuose dalyvauja ir kuriais džiaugiasi daug vilniečių bei miesto svečių”, – sako Vilniaus miesto savivaldybės administracija.

 

Savivaldybės administracija siekia ne tik pagerinti vilniečių gyvenimo kokybę, suteikdami galimybę džiaugtis pasaulinio lygio atlikėjų koncertais, bet ir sušvelninti buvusio karantino padarinius verslui.

Policija skundų dėl triukšmo negavo. Jeigu gyventojai patiria nepatogumų dėl triukšmo, jie gali kreiptis tiesiogiai į policiją arba savivaldybę. Institucijos, gavusios pranešimus, reaguoją į juos. Visgi jeigu organizatoriai nepažeidžia teisės aktais nustatytų reikalavimų, gyventojams teks pasitenkinti institucijų ir organizatorių atsiprašymu dėl sukeltų nepatogumų.

„Suprasdami asmenų teisę į poilsį ir ramybę, apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų, tačiau siekiame bendradarbiauti, palaikyti ir rasti abipusį supratimą, vertinti visų visuomenės narių poreikius, gyvenimą atvirame ir daugialypiame Vilniuje, naktinės ekonomikos naudą”, – komentuoja savivaldybė.

 

Neseniai portalas MadeinVilnius.lt vykdė apklausą, ar koncertų garsas iš Vingio parko pasiekia gyventojų namus. Su apklausos rezultatais galima susipažinti čia.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
53 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Sara

Nu bjauru skaityt su tiek klaidų. Vingių jonai jūs.

manouomone

galvojau jau bus susije su ukraina ir putinu, o cia tik del garsios muzikos

Mantas

Ar padaryti tūkstančius žmonių laimingais rengiant puikius koncertus parke ar padaryti kelias verkiančias bobeles laimingas draudžiant viską aplinkui?

Dal

Kamštukus į ausis ir negirdėsite.

Bob

Puikus dvigubų standartų pavyzdys. Kaip tik su skirtingų visų visuomenės narių poreikių siderinimu savivaldybė turi diiiiiiiiiiidelius “iššūkius”. Kažkodėl gaunasi kad daugiausiai sprendimų – “Laisvės partijos” rinkėjų segmento labui. Keista.

Paskutinį kartą redaguota 8 dienas (-ų) (Bob)
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button