Vykdydama atliekų vežimo sutarčių kontrolę, sostinės savivaldybė pritaikė finansines sankcijas atliekų išvežimo paslaugas teikiančioms bendrovėms – UAB „Ekonovus“ ir UAB „VSA Vilnius“. Už lapkričio mėnesio netinkamą aptarnavimą pietinėje ir šiaurinėje zonose „Ekonovus“ skirta beveik 31 tūkst. eurų, o už sutarties pažeidimus centro zonoje „VSA Vilnius“ – daugiau nei 70 tūkst. eurų bauda.

Pasak Vilniaus miesto vicemero Valdo Benkunsko, sankcijos pritaikytos už atliekų vežimo grafiko nesilaikymą, dėl ko gyventojai ir miesto savivaldybė patyrė didelių nepatogumų. „Vežėjai, pasirašę paslaugų teikimo sutartis, įsipareigojo nustatytu laiku ir intensyvumu aptarnauti atliekų konteinerius mieste. Todėl atsiradę nesklandumai, grafikų nesilaikymai ar apskritai atliekų neišvežimas konkrečiose vietose savaitėmis yra netoleruotini. Po daugkartinių susitikimų ir įspėjimų tinkamai vykdyti savo įsipareigojimus, vežėjams yra pritaikytos sutartyje numatytos finansinės sankcijos“, – sakė V. Benkunskas.

Vicemeras pridūrė, kad baudų skyrimas nėra savaiminis tikslas. „Savivaldybė reikalauja vežėjų tinkamai vykdyti savo įsipareigojimus. Situaciją vertiname labai rimtai, todėl tolerancijos aplaidumui nebus. Jei finansinės sankcijos nepadės, labai rimtai vertinsime galimybes apskritai nutraukti šias paslaugų sutartis“, – teigė vicemeras.

Vilniaus mieste atliekų vežimą vykdo UAB „Ecoservise“ ir UAB „Econovus“, kuri nuo gruodžio 1 d. perėmė centro zonos aptarnavimą iš UAB „VSA Vilnius“. Visi pažeidimai šiuo metu yra fiksuojami SĮ „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ specialistų. Gruodžio mėnesio pažeidimų ir už juos skirtų baudų skaičius paaiškės sausio mėn.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

19 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist