Miestas

Savivaldybė pasirašė sutartis dėl 10 sporto aikštynų atnaujinimo ir pradeda darbus

Vilniaus miesto savivaldybė sudarė sutartis su tiekėjais dėl 10 ugdymo įstaigų sporto aikštynų modernizavimo. Iš viso iki rugsėjo planuojama modernizuoti daugiau nei 42 tūkst. kvadratinių metrų užimančius plotus. Mokyklų stadionus atnaujins uždarosios akcinės bendrovės „Kamitra“ ir ko, „Rolana“, „Baltik Sport“ ir „Sportinės dangos“.

„Šiuo metu baiginėjame pernai pradėtus darbus mokyklų aikštynuose, ir pradedame naujų objektų modernizavimą. Iki šių metų pabaigos planuojame turėti jau 23 užbaigtus stadionus. O per ateinančius dvejus turime tikslą suremontuoti dar 17 aikštynų. Skaičiuojame, kad patrauklias sąlygas sportuoti suteiksime daugiau nei trečdaliui visų miesto mokyklų“, – sako Vilniaus miesto vicemeras Valdas Benkunskas.

Vilniaus mieste yra 117 įvairių mokyklų, iš jų dvylikoje stadionai jau atnaujinti, viename darbai baigiami, o netrukus aikštynai bus sutvarkyti ir Sietuvos, Emilijos Pliaterytės, Maironio ir Antakalnio progimnazijose, taip pat Karoliniškių, Jono Pauliaus II-ojo, Juzefo Ignacijaus Kraševskio, Tuskulėnų bei Antakalnio gimnazijose ir Ateities mokykloje.

 

Ateities mokykloje, Sietuvos progimnazijoje ir Karoliniškių gimnazijoje rangovai (UAB „Kamitra“ ir ko ir UAB „Rolana“) atliks ir paruošiamuosius darbus, ir dangos bei inventoriaus montavimą. Vieno standartinių matmenų stadiono su 1400 kv. m bėgimo takais, 1200 kv. m universaliomis aikštelėmis ir 2500 kv. m futbolo aikštėmis atnaujinimo kaina, priklausomai nuo mokyklos ir ten parinktų sprendinių, sieks nuo 307,3 iki 315,9 tūkst. eurų su PVM.

„Pernai modernizuotuose stadionuose paruošiamuosius darbus atliko savivaldybės įmonės, tačiau šiemet nusprendėme išbandyti ir kitą modelį, kai visi darbai sutelkti vieno tiekėjo rankose. Tikimės, kad taip pavyks optimizuoti išlaidas ir procesus bei sutrumpinti rangos darbų laiką“, – pažymi V. Benkunskas.

Likusiose mokyklose pagrindų paruošimu ir apšvietimo įrengimu rūpinsis UAB „Grinda“, UAB „Kamitra“ ir UAB „Vilniaus apšvietimas“, o rangovai (UAB „Baltik Sport“ ir UAB „Sportinės dangos“) iš viso įrengs 26,88 tūkst. kv. m dangos bėgimo takams, universalioms aikštelėms ir futbolo aikštėms atnaujinti. Priklausomai nuo stadiono dydžio, dangų rangos ir inventoriaus montavimo darbai vienam objektui atsieis nuo 14,5 tūkst. iki 145,6 tūkst. eurų su PVM.

 

Antakalnio gimnazijoje ir progimnazijoje, Tuskulėnų gimnazijoje ir Emilijos Pliaterytės progimnazijoje paruošiamieji darbai jau užbaigti, tad jose aikštynų atidarymo tikimasi dar iki vasaros vidurio. Visus darbus planuojama užbaigti iki rugsėjo.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
15 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Renata
Renata
17 dienas (-ų)

Čia yra puikiausi projektai mieste❤️ Šalia mano namo yra pernai atnaujintas stadionas, kiekvieną dieną matau daugybę sportuojančių vaikų, jaunimo ir ne tik:) Tai yra geriausias būdas paskatinti žmonesp judėti. Šaunuoliai kas tai inicijavo!

Statybioras
Statybioras
17 dienas (-ų)

Kamitra yra etatinė miesto šaligatvių atnaujintoja ir visai neblogai tvarko, priešingai nei Grinda.

Vytautas
Vytautas
17 dienas (-ų)

O kam atiduoti rangos darbus verslui, jeigu galima patiems? Ar ne pigiau gautųsi? Kaip buvo atrinktos įmonės ir kodėl būtent jos? Kur galima pamatyti konkurso sąlygas ir visų dalyvių sąrašą?

Vytautui
Vytautui
17 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Vytautas

Negalima pasidaryti patiems, kadangi reikalinga speciali technika. Tokiuose darbuose specializuojasi Lietuvoje gal 5-6 įmonės. O laimėjo šitos, nes tiesiog pagal konkurso sąlygas pasiūlė mažiausią kainą.
Negi taip sunku Google įsijungti?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button