Miestas

Savivaldybė kviečia Pilaitės bendruomenę į talką kasant sniegą nuo dengto Pilaitės futbolo maniežo

Vilniaus miesto savivaldybė ir „Active Vilnius“ komanda kviečia vietos bendruomenę į talką Pilaitės futbolo manieže – jos metu bus kasamas sniegas nuo futbolo aikštę dengiančio kupolo ir aplink jį. 

„Pernai turėjome skaudžią pamoką, kai dėl susidariusios sniego kišenės Pilaitės futbolo maniežo kupolas suplyšo. Šiemet ėmėmės papildomų priemonių kupolo saugumui užtikrinti, tačiau kritulių kiekis per paskutines dvi dienas yra didžiulis, tad prašome ir bendruomenės pagalbos“, – sako Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas.

Pilaitės futbolo maniežo priežiūrą iš Pilaitės gimnazijos perėmusi „Active Vilnius“ komanda šiemet čia atliko papildomą visų įrenginių reviziją ir techninę analizę. O esant ekstremalioms sąlygoms, maniežo priežiūrai samdomi aukštalipiai, kurie rūpinasi sniego nuvalymu nuo kupolo viršaus. Vis dėlto, didelės pusnys spaudžia kupolą ir iš šonų, todėl reikalinga bendruomenės pagalba, nukasant šias sniego sankaupas.

 

Talka vyks šeštadienį – sausio 22 d., 10 val., adresu Įsruties g. 3. Joje dalyvauti jau sutiko Pilaitės futbolo manieže besitreniruojančio futbolo klubo „Ataka“ komanda ir Pilaitės gimnazijos bendruomenės nariai, tačiau darbas kasant sniegą – sunkus, todėl papildomų rankų vis dar labai reikia.

Didžiąją dalį reikiamo inventoriaus parūpins talkos organizatoriai, tačiau dalyvių taip pat prašoma atsinešti ir savo turimus įrankius sniegui kasti. 

„Mes visada kartojame gyventojams, kad Vilnių pirmiausia kuria vilniečiai. Ir šiuo atveju tai yra mūsų visų sporto erdvė, todėl visų indėlis į jos išlaikymą ir išsaugojimą yra labai svarbus. Galų gale – nors pirminis tikslas – susidoroti sus stichijos pasekmėmis, kartu tai ir proga susitelkti bendruomenei“, – susiburti kviečia „Active Vilnius“ direktorius Gintas Teslia.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
15 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
VMS dundukai ->
VMS dundukai ->
4 mėnesius

Stiprino, pinigą sukišo, šiais metais sniego net ir ne buvo tiek kiek buvo praeitas, o stogas vistiek ne laiko. Kur pinigai Karlas?
O gal už dalyvavimą padalins kokias nuolaidas? Taigi į talką tik su Gyvulio Pasu. Raupsotėms nėr ką ten veikti.

Vilė
Vilė
4 mėnesius

Šiandien reikia švesti Miesto gimtadienį su Morgana🥂.!sniegą kasti turi specialios tarnybos, kurios yra išlaikomos iš vilniečių surinktais mokesčiais. Gražios šventės – lekiam ant liepkalnio slidinėt ir tegul sninga toliau.

Gyventojas
Gyventojas
4 mėnesius

Įdomus požiūris iš savivaldybės pusės. Kai prašoma įrengti, praplėsti kokia stovėjimo aikštelė – gaunamas atsakymas – negalima, žemė savivaldybės. O kai prisnigo prašo gyventojų patiems pasirūpinti sniego valymu. Tegul išeina 983 savybės darbuotojai ir nustumdo ta sniegą.

Petras
Petras
4 mėnesius

didelis kritulių kiekis….. taip, papustė, bet kritulių kiekis tai nemanau kad kažkoks ypatingas. O kas būtų jei visą dieną stipriai snigtų, prisnigtų ne 8 cm o 30-40?

Dalius
Dalius
4 mėnesius

Projektuotoju klaida ,kad per arti tvora .galima butu greitai mechanizuotai pasalinti sniega

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button