Miestas

Savivaldybė ieško, kas išmetė ryškią rausvą sofą

Savivaldybės specialistai pradėjo reidus po miesto teritorijoje esančius miškus. Reidų metu ieškoma piktybinių teršėjų bei juos baudžia pagal nustatytas atliekų tvarkymo taisykles. Pavyzdžiui, šią savaitę Justiniškėse, žaliosios zonos viduryje, savivaldybės specialistų rasta palikta ryški rausva sofa.

„Galbūt žinote, kam ji priklauso? Mums pravers bet kokia informacija apie šį atvejį. Jūsų asmens duomenų mes neatskleisime, tad drąsiai galite pasakyti, kas tai padarė. Praneškite mums el. paštu adresu [email protected] – pažeidėjams gresia ne tik atlyginti visas sutvarkymo išlaidas bei žalą gamtai, bet ir bauda iki 140 eurų, sugavus pakartotinai – 600 eurų“, – rašoma savivaldybės pranešime.

Primename, kad žaliųjų atliekų (nušienauta žolė, nugenėtos šakos, išverstos lapų krūvos, obuoliai ir kita) išmetimas taip pat yra teršimas. Žaliąsias atliekas galima pristatyti į žaliųjų atliekų kompostavimo aikšteles. Dėl individualios didelių gabaritų atliekų išvežimo paslaugos gyventojai gali kreiptis pateikdami savo užsakymą VASA savitarnos svetainėje. Tokias atliekas galima priduoti ir „Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centro“ aikštelėse.

 

„Itin dažnas užsienio svečių komplimentas Vilniui – kad esame labai žalias miestas, turime daug miškingų erdvių didmiestyje. Bet atsiranda tokių, kurie visa tai pamažu verčia sąvartynais. Nedarykite to. Sudrausminkite pažeidėją!“, – raginama savivaldybės pranešime.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
59 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Witcher39
Witcher39
1 metus

Kas per nesąmones obuoliai yra teršimas,kas ten per nuosėdos dirba,jie nieko apie gamtą nesuvokia,ir numeskit obuolių šeryklose,ateis laukiniai gyvūnai suės….

zigmus
zigmus
1 metus
Atsakinėti į  Witcher39

šėryklose tai ok, bet esu matęs pripilta obuolių tiesiog pakelėse, krūvomis. Matosi, kad kažkas jų atsikratė, dideliu kiekiu. Tai vaizdelis nekoks, realiai prišiukšlinta. Gulės ilgai, pus ilgai, na tarkim, kad iki pavasario.

Kestutis
Kestutis
1 metus

Su derinkite teisingai priėmimo punktų priėmimą. Pvz. Žmogus gyvenantis Lt negali bet kur priduoti savo šiukšlių. Tik registruoto jei vietoje… Beprotnamis. Patys prikūrėt xuinios, dabar jieškoti kaltų. Mulkiai…. 🤭😂😂

Martis statkus
Martis statkus
1 metus

Ieško ožių 😀

Mare
Mare
1 metus

Sovietiniu draugovininku lygis. Linkiu nuoširdžiau ir nuosekliau dirbti su TvarkauVilniu programeleje registruotais pranešimais 😀

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button