Santariškių žiede įrengtas didžiausias gėlynas Vilniuje

Komentarai 5

 1. Adele says:

  Puiku! Aciu! 🙂 Pavykusi pirmoji kregzde. Butu smagu, jei tokios kregzdes nusestu ir skveruose, parkuose ir visur, kur yra tinkamu vieteliu. Manau, tai butu puiki viliojanti vizitine kortele ir turistams. Gerai, kad pasodinote lavandu, tulpiu, nes Vilniaus gelynai labai nedrasus – visur panasus augalai: naslaites, narcizai. Reikia nebijoti isskleisti fantazija 🙂 Pvz., Briuselyje graziai atrodo piliarozes. Jos tinka pasieniuose.

 2. Vilnietė says:

  Kiekvieną savaitę pravažiojame pro šią vietą – akys džiaugiasi nuostabia tvarka ir grožiu. Dėkojame kurie prie to prisidėjo – tikrai smagu. 🙂

  Jei dar ir Lukiškių aikštėje, Vingio parko prieigose, netoli Baltojo tilto, palei Gedimino ar Trijų kalvą, (ir gal net Vilniau aplinkelių pašonėse?) pavyktų kažką nuostabaus sukurti – būtų išvis pasaka.

 3. Aidas says:

  Džiugu,kad želdinių prasme pasivijom Šveicariją. Kaip ir pasivijom ir tuo, kad visiškai nebetrūksta nei mokyklų Vilniuje, nei darželių. Labai toliau trūksta želdinių Žvėryne,Antakalnyje (kur tempas vienas didžiausių,o kaip žinia- gamtos nei kvapo),ir visur kitur.Mokyklos ir darželiai gali palaukti.Tiesa?

  • Bob says:

   Su mokyklomis ir darželiai problema išspręsta (gal artimiausia mokykla bus ne taip arti namų kaip norėtusi, bet bus). O jeigu jų vis tiek jų trūksta ir dar papildomai maišo pievos / medžiai / dviračių takai – važiuokit į Minską (geografiškai artimiausias miestas atitinkantis visas paties išvardintas užklausas).

   • XooX says:

    Rinkimuose miestiečiai savo balsu tikiu parodys ko labiausiai trūksta 😉


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist