Savivaldybei pateikti projektiniai siūlymai, kuriais planuojamas viešosios erdvės (skvero) sutvarkymo projektas. Projektuojamas skveras būtų ties būsimu statiniu Savanorių pr. 22A. Šiuo metu planuojamo skvero teritorijoje nėra jokių mažosios architektūros elementų, esama infrastruktūra apsiriboja lankytojų išmintais takais. Šiuo metu ši erdvė tarnauja kaip žmonių tranzitinė zona. Projektiniuose siūlymuose nurodoma, jog didžiąją dalį medžių numatoma išsaugoti.

„Viena iš pagrindinių veiklų, kurios gyventojai pageidavo formuojant skvero sutvarkymo užduotį – vaikų žaidimų aikštelė siūloma atviriausioje vietoje pasivaikščiojimų ratą formuojant aplink ją. Žaidimų erdvę taip pat siūloma papildyti aktyvaus laisvalaikio – sporto įrenginiais vaikus prižiūrintiems tėvams ar kitiems žalios erdvės lankytojams. Atsižvelgiant į tai, kad atstumas nuo siūlomų veiklų iki gatvės yra pakankamai saugus ir dalis praeivių vis tiek norės trumpindami kelią kirsti skverą – skersinė jungtis nenaikinama – ji išlieka galima kertant erdvę per naujai formuojamų funkcijų aikšteles. Įvertinus šalia viešosios erdvės projektuojamą administracinį pastatą, takai privedami iki jo. Taip pat numatoma erdvė projektuojamo pastato ir aplinkinių pastatų darbuotojams turėti erdvę valgymo ir poilsio pertraukoms su universaliais lauko baldais“, – apie naująją žaliąją erdvę rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Projekto techniniai parametrai

  • Planuojamų objektų adresas – Savanorių prospektas, Naujamiestis;
  • Sklypo plotas – 3 904 m2;
  • Statytojas – Vilniaus miesto savivaldybė;
  • Projektinius siūlymus ruošė R. Mažeikaitės IĮ „Mažasis atriumas“, projekto vadovė – Rita Mažeikaitė – Petraitienė.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki rugpjūčio 30-osios, 12.00 val., savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected]. Projekto viešas svarstymas numatomas rugpjūčio 30 d. Diskusijų pradžia 18.00 val. Projektiniai siūlymai bus aptariami nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į transliaciją pateikta čia.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.MadeinVilnius.lt
Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

31 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist