Miestas

Rinkos konsultacija dėl lietaus nuotekynės inventorizavimo

Įsibėgėjant projektui „Paviršinių nuotekų sistemų tvarkymas Vilniaus mieste“ ir siekiant jį įgyvendinti tinkamai ir skaidriai, bendrovė „Grinda“ surengė viešą rinkos konsultaciją dėl paviršinių nuotekų tinklų, esančių Vilniaus mieste, kadastrinių matavimų, inventorizavimo ir teisinio registravimo paslaugų pirkimo. Susitikimo su galimais paslaugų teikėjais metu buvo aptartas planuojamas viešasis pirkimas, kurio tikslas yra inventorizuoti ir teisiškai įregistruoti apie 500 km eksploatuojamų paviršinių nuotekų tinklų.
„Lietaus nuotekynės rekonstrukcija  – Vilniaus miestui itin svarbus ir didelės apimties projektas, suskirstytas atskirais etapais ir besitęsiantis jau ne vienerius metus. Tikime, kad tokios viešos konsultacijos padės tiek mums, projekto valdytojams, tiek galimiems šios paslaugos teikėjams  projekto rangovams dar pasirengimo stadijoje  užčiuopti galimas problemas, tinkamai suformuluoti užduotis ir kad paslaugosa būtų teikiamos sklandžiai ir nepareikalautų papildomų nenumatytų išlaidų“, – teigia Vilniaus miesto savivaldybės įmonės „Grinda“ vadovas Kęstutis Vaicekiūtis.
Šiuo metu iš daugiau nei 1700 km Vilniaus mieste besidriekiančios lietaus nuotekynės sistemos net 95 proc. nėra inventorizuota, todėl įvykusi rinkos konsultacija padės tinkamai įgyvendinti paviršinių nuotekų tinklų, esančių Vilniaus mieste, kadastrinių matavimų, inventorizavimo ir teisinio registravimo paslaugų pirkimą. „Mums, kaip perkančiajai organizacijai šis susitikimas padės paprasčiau apibrėžti reikalavimus paslaugoms, sutrumpins pirkimo procedūras, padės lengviau identifikuoti potencialias problemas, o svarbiausia – paskatins didesnę konkurenciją ir užtikrins pirkimų skaidrumą“, – teigia K. Vaicekiūtis.
Į CVPIS priemonėmis paskelbtą susitikimą atvyko 9 dalyviai, kurie aktyviai dalyvavo diskusijoje, kurioje buvo išanalizuotos projekto įgyvendinimo rizikos, kainodara ir esminės pirkimo sąlygos.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button