Remigijus Šimašius siekia nugriauti reklaminę konstrukciją, kuri gadina Vilniaus vaizdą

Komentarai 25

 1. Miestietis says:

  Eilę metų čia buvo aptverti apleisti brūzgynai (baisesni nei prie licėjaus esantys garažų masyvai). Jei kažkas įsigijo (išsinuomojo) teritoriją ir ją sutvarkė, tai dar nereiškia, kad reikia atimti ar kištis. Čia tas pats, kaip išnuomoti apleistą butą tarkim metams. O netikėtai pamačius, kaip nuomininkas gražiai susitvarkė butą, nuomininką išvaryti ankščiau laiko. Na tai ne 21 amžius pažeidinėti nuomos sutartis.

  Negi tikrai nėra Vilniuje nesutvarkytų, apleistų vietų, kur paskirti dėmesį? Pvz. visai šalia pilna apleistų teritorijų. Kad ir sklypas su „Nacionalinio stadiono skeletu“, kuris tikrai niekam nereikalingas. Jau seniai nieks masiškai nebežaidžia tų sportinių areninių žaidimų. 21 amžiuje didžioji dalis visuomenės žaidžia kompiuterinius žaidimus.

  Arčiau taip pat yra sklypų ir sklypelių, kurie apleisti ar atrodo, kaip senas kaimas. Tad palikit jūs tą moderniai sutvarkytą aikštelę ramybėje! Nebent reiktų pasakyti ačiū sklypo savininkams už pavyzdingą sklypo sutvarkymą.

 2. Augustas says:

  Už Šeškinės suoliuką trikojis gražesnis.

 3. Aidas says:

  Gal geriau p. meras tegul siektų pastatyti trūkstamų 15 mokyklų Vilniuje, kad ir už skolintas lėšas ar su privačia partneryste…
  Nes dabar perdažinėja Vilniuje stulpus juodai, trinkelizuoja reikia nereikia ir aibėę tikrai 5 eilės projektų. Norisi paklausti mero-o kelontoje vietoje švietimas? Mokyklos, kurių žvėriškai trūksta, Vilnius jau braška per siūlės nuo plėtros,

  • Loreta says:

   Planuojamos tos mokyklos – manau kad viskas žinoma ir situacija valdoma. Jau esamas mokyklas galima išnaudoti efektyviau – visur įvesti papildomas pamainas, laikinai padidinti klases ir t.t.. O aklai pastatyti dabar N papildomų mokyklų, tam kad po 5 metų jos vėl būtų neužpildytos – tikrai ne pats geriausias sprendimas naudoti mokesčių mokėtojų pinigus.

   • lina says:

    jo, meras planuoja penkiolikai metų į priekį, nes per savo kadenciją tik planuoti ir moka, o įgyvendinti turės kiti.

   • lina says:

    Taip, mokesčių mokėtojų pinigus daug prasmingiau naudoti sodinant krūmus ir kertant visame mieste brandžius medžius. Matyt esate artima šiam korumpuotam politikui. Ar viena iš jo damų? kada vestuvės?

 4. aaa says:

  Idomu ka Simasius toje ietoje pastatys?.Koki nors siuolaikini mena is metalo lauzzo??.

 5. Remis says:

  Labai džiaugiuosi mūsų meru! Jo dėka Vilnius ryžtingai ir drąsiai tampa ateities miestu.

  • Darius says:

   Kad Vilnius taptų ateities miestu reikia, kad Šimašius pasodintų dar kelis tūkstančių pušelių, susiaurintų geležinio vilko gatvę, kad paspirtukininkai galėtų geriau į Akropolį nuvažiuoti, jo žmona paprojektuotų kelis dežės formos daugiabučius šnipiškėse, na ir aišku nugriautų viską kas susiję su Rusija.

   Ai beje dar reikėtų Minsko plentą pervadinti kažkaip – “Ištikimybės ir laisvės takas” ir tada Vilnius taps ateities miestas, čia plūs visos pasaulio investicijos, atvažiuos japonai ir kiniečiai semtis idėjų kaip galima gyventi mieste be metro. Atvyks skandinavai grožėtis kaip mamos žiemą vežioja paspirtukais vaikus į darželius. O Visose didžiausiose gatvėse pasodinti berželiai išgelbės pasaulį nuo tirpstančių ledynų.

 6. Xmxmug says:

  IKEA irgi šalia centro, dvigubi standartai.

 7. Kaimas gonna kaim says:

  Nugriautas bjaurus stupas neatperka, jūsų palaimintos architektūrinės taršos šioje pačioje miesto centrinėje dalyje. Didžiausia planavimo ir estetikos klaida centre yra šnipiškės ir ten kylantys perkūnkiemiai ir šleikštuliškės, pseudoskansenai ir jūsų kaimietiškos tvorelės grįstose gatvelėse, kai ten galėtų būti viena didelė tarptautinių architektūrinių konkursų smėlio dežė ir tuo pačiu modernaus Vilniaus pasididžiavimas.

  Jis gerai sutvarkė jam paliktą naftalininį ūkį, bet kai nebesigauna jokie ambicingesni projektai, tokie parodomieji išsišokimai su stulpų griovimais man primena kaspinėlių karpymus prie atidaromų viešųjų tualetų Rusijos glūdumoje.
  No hard feelings.

  • Remis says:

   Meras negali būti atsakingas už viską – daug sprendimų ir palaiminimų buvo priimta dar prieš jam ateinant arba kiek vėliau, tol kol nesusiformavo komanda. Aišku, kai kuriems geriau nieko nedaryti ir laukti mistinių “tarptautinių architektų”, vietoj to kad ryžtis kurti miestą čia ir dabar.

 8. Paulius says:

  Nežinau kaip jums, bet man tas atsakomybės kratymasis beveik kiekvienoje komunikacijoje – meru tapau jau po to, ne mano komanda ir t.t. – jau veikia priešingai. Beje, o tai kad ten dar nemažas prekybcentris su dar didesniu užasfaltuotu didžiuliu parkingu (it Amerikoje), kuris sunkiai pasiekiamas pėsčiomis – akių nebado?

  • Kristijonas says:

   O tai ką atėjęs meras turi padaryti kai pradėjus dirbti jau yra pastatytas peekybos centras su parkingu? Liept nugriaut? Kokie įstatymai tai leistų savivaldybei?

   • hmh says:

    Turbūt tie patys paslaptingi įstatymai, kurie leis griauti reklaminį stovą? Ar sakot ateis meras su bulgarkė stovą pjauti? 😀

 9. 0-3 says:

  Į šią teritoriją, apsimetančią užmiesčiu, ateis miestas, ponas mere, kai BENT aplinkinės gatvės bus užasfaltuotos! Tik nusuki nuo pagrindinės gatvės, ir tikras gatvinis kaimas prasideda!

 10. Mantas says:

  Šita bjauroja? O tie gelžgaliai ant žalio tilto puošia?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist