Miestas

Remigijus Šimašius Povilui Poderskiui padovanojo avį

Atsisveikindamas su buvusiu Vilniaus miesto adminstracijos vadovu Povilu Poderskiu, Remigijus Šimašius jam padovanojo geležinį vilką avies kailyje.

„Buvo jam trys variantai pasiūlyti – auginti vilnai, suvalgyti ar paleisti ganytis Vilniaus gamtoje vaikų ir visų džiaugsmui. Povilas pasirnko trečiąjį – geras žmogus“, – apie dovaną kalbėjo Remigijus Šimašius.

Meras taip pat informavo, jog Povilo Poderskio avis ganysis Pavilnių regioniniame parke, kartu su kitomis, kurias bus galima aplankyti jau šį pavasarį.

 

Trečiadienį savivaldybės tarybai pritarus, iš pareigų jo paties prašymu buvo atleistas Povilas Poderskis, vietoj jo pareigas pradėjo eiti ilgametė savivaldybės administracijos darbuotoja Lina Koriznienė. 

P. Poderskis Vilniaus savivaldybės administracijai vadovavo nuo 2017-ųjų lapkričio, prieš tai jis dirbo R. Šimašiaus patarėju informacinėms technologijoms. Jis toliau ketina dirbti privačioje informacinių technologijų kompanijoje „Tesonet“.

Geležinis vilkas avies kailyje! Atsisveikinome su Povilu. Buvo jam trys variantai pasiūlyti – auginti vilnai,…

 
Posted by Remigijus Šimašius on 2021 m. kovo 10 d., trečiadienis
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
37 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Mare
Mare
7 mėnesius

Mažylis ir Karlsonas buvo tokie geri draugai, jog “vyrukas, pačiame jėgų žydėjime” neištvėrė ir “išskrido” pro langą…. “…bet jis žadėjo sugrįžti…” – skambėjo viltingai. Taip, visi, kurie “išskrenda” pro langus, sugrįžta… 😀

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button