Remigijaus Šimašiaus žadėtą sutvarkyti aikštę – nebesiruošiama remontuoti

Komentarai 9

 1. Sos says:

  Dar vienas vagis dvesia.gero kelio

 2. Dviratininkas says:

  Ta prasme, Šimašius rimtai deb*las? Tokios svarbos ir eismingumo žiedą naikint dėl aikštelės? Pačios bažnyčios papėdėje yra pakankamai didelė aikštelė parkavimo kur jei norima, mielai prašom perdaryt, bet ne naikinti arterinių kelių tinklo segmentus, kur kaip žinom VMS administracija nebent šlapiuose sapnuose atkartoti moka, ką jau kalbėti apie savaiminį įrengimą.

 3. Nestebina says:

  Šimašius, matyt, buvo/yra blogiausias visų laikų Vilniaus meras. Nematė žmogus skirtumo ar vadovauti miestui, ar be atsakomybės pliurpti propagandiniame Laisvosios rinkos institute:)

 4. 000 says:

  Varykit Benkunskiai NAXUI…

 5. Jo says:

  Išsišiepelis nespejo sugadint žiedo ir ištratint musu pinigu. O specialistai tai tie patys. Prie šimašiaus buvo tokie skaičiavimai, prie benkunsko jau kitokie skaičiavimai. Reiškia specialistu nera, tiesiog pagal meru sapnus gadinamos gatves.

 6. MIESTAS CIRKAS says:

  NE MERAS O KLAUNAS….AS JAU TADA SAKIAU KAD NIEKO NEBUS….TAIP IR GAVOSI…IR VOKIEČIU GATVE IR DAUGYBE PRIPROJEKTUOTU SKVERU TAIP IR LIKS BREŽINIUOSE.

 7. VILNIUJE VISKAS TAIP says:

  VILNIUJE VISKAS TAIP, TIK LIEŽUVIŲ MALIMAS, PIARINIMASIS O REALYBEJE VISIŠKAS APSILEIDIMAS IR SASTINGIS….SENAMIESTIS GRIUVA IR APLEISTAS NUO 2OO6 NIEKAS NEBETVARKOMA ,PER 30 METU RESTAURUOTA …..TIK 3 NAMAI.JEI KAS DAROMA VISKAS ATMESTINAI IR BELE KAIP.

 8. juste says:

  Bet skirti pingiu ir sutvarkyti, papuosti esama vieta galima, kad butu grazesne turistams ir, be abejo, vilnieciams. Juk tai musu salies ir sostines vizitine kortele.

  • STADIONAS says:

   VISKAS SUEINA Į “STEPUKONIUI” KIŠENE….PRIPROJEKTUOTA DEŠIMTYS SKVETELIU O REZULTATAS NULINIS…NET PRIE ONOS BAŽNYČIOS SKVETELIU NEDUGEBAMA SUTVARKYT NUO KOKIU 1950….POKARIU TIK IŠASFALTAVO IR VISKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist