Miestas

Rekonstruotos Vilniaus gatvės šventėje pasiektas rekordas

Vilniaus gatvės šventėje vakar pasiektas ilgiausio Lietuvoje oficialių iškilmių kilimo rekordas! Agentūra „Factum“ prie Lietuvos kultūros fondo į Lietuvos rekordų knygą įrašė – tai ilgiausias oficialių iškilmių kilimas. Jis yra 296,3 m. ilgio 1,4 m pločio. Rekonstruotos gatvės atidaryme nusidriekusiu raudonuoju kilimu mielai žengė ir vaikai, ir verslininkai, ir senjorai, ir miesto svečiai. Ir tai tik vienas pirmųjų šventės akcentų. Vidurdienį gausios publikos aplodismentų sulaukė Manto Wizard iliuzijų šou, minią stebėjo ir kvapą gniaužiantį akrobato Andrej Sobolevskij vaikščiojimą lynu tiesiog virš Vilniaus gatvės, o vakare vyko diskusijos „Gyvojoje bibliotekoje” ir gyvo garso koncertai.

Kone pusvalandį virš gatvės ant lyno vaikščiojo verslininku su lagaminu rankoje pavirtęs akrobatas: „Labai džiugu užsienyje populiarų vaikščiojimą lynu išbandyti gimtajame mieste ir parodyti per tris metus išvystytus gebėjimus. Ant tokių aukštai pakabintų balansavimui skirtų juostų be įprasto vaikščiojimo įmanoma daryti ir įvairias balansavimo pozas bei vis pasaulyje populiarėjančius siūbavimo ir apsisukimų aplink juostą triukus, dalį kurių pamatė ir vilniečiai“, – sakė Andrej Sobolevskij.

Dieną gatvės praeivius linksmino „Ritmas kitaip“, Styginių grupė The Voiceless. Vakarinis koncertas Vilniaus gatvėje prasidėjo su trenksmu: Domas Česnulevičius ir jo grupė neleido žiūrovus nustovėti vietoje. Čia koncertavo ir „Third note”, Domas Česnulevičius, Eglė Jakštytė, Gabrielius Vagelis. Vakaro žvaigždė – „Freaks on Floor”, kurie sako, kad Vilniaus gatvė grupei – svarbi vieta: „Ne kartą čia esame susitikę arbatai ryte prieš svarbias dienas, ar vakare aptarę įvykusį koncertą“, – sakė J.Jarutis.


Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button