Miestas

R. Šimašius: prieš 31-erius būdami skirtingi, mes turėjome bendrą tikslą, to norėtųsi ir dabar

Po protesto per Laisvės gynėjų dienos minėjimą Vilniaus meras Remigijus Šimašius teigė, kad prieš 31-erius metus Lietuvos žmonės buvo labai skirtingi, tačiau sugebėjo pasiekti bendrą tikslą, todėl to norėtųsi palinkėti ir dabar.

„Aš žinau viena, kad šiandien Lietuvoje mes turime laisvę. Kartais užmirštame, kad esame viena iš turtingiausių valstybių. Tai laimėjome ir dėl aiškios lyderystės, ir dėl didelio sutelkimo. Aš pats sausio 13-ąją sutikau prieš 31-erius metus prie Seimo ir mačiau, kad žmonės buvo ir labai skirtingi, ir konservatyvūs, ir liberalūs, ir labai įvairių tautybių, tikėjimų, bet vis tiek turėjo bendrą tikslą. Tai noriu tikėtis ir sau prisiimu kaip įsipareigojimą, kad, būdami skirtingi, mes galėtumėme būti kartu. Tai to noriu ir palinkėti visiems“, – Eltai sakė R. Šimašius.

ELTA primena, kad ketvirtadienį, minint Sausio 13-ąją, Nepriklausomybės aikštėje prie Seimo surengtas Laisvės gynėjų dienos minėjimas ir Laisvės premijos įteikimo ceremonija.

 

Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen ir premjerės Ingridos Šimonytės sakytas kalbas Laisvės gynėjų dienos minėjime sudrumstė prie Seimo susirinkę protestuotojai.

Susirinkusieji Seimo pirmininkę pasitiko švilpimu ir šūksniais „Gėda“. Protestuotojai nepasitenkinimą reiškė visos V. Čmilytės-Nielsen kalbos metu.

Į protestuotojų šūksnius savo kalboje sureagavo premjerė. Kalbėdama apie laisvę, ji teigė, kad ir jos kalbą tildęs protestuotojų švilpimas yra iškovotos laisvės dalis.

 

„Laisvė visada yra kūryba, o ne destrukcija. Ir tai, kad jūs šiandien galite man švilpti, yra taip pat tos iškovotos laisvės dalis“, – Nepriklausomybės aikštėje sakė I. Šimonytė.

Rugilė Augustaitytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
18 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vytautas
Vytautas
6 dienas (-ų)

Gal jau laikas nustot apsimetinėti kad nesuprantat kas skaldo visuomenę? Ar tikrai nematot, kad žmonės nepalaiko jūsų politikos ir veiksmų? O tie, kas viešai nesutinka, iškart užrašomi į priešų gretas? Ar tik ne sovietski metodai taikomi šiandien liberastkonservatnik skaldimo ir valdimo politikoje?
Linkiu atrasti akys, veidrodį ir nors truputį sąžinės!

Artūras
Artūras
6 dienas (-ų)

MIV komentarų skiltyje, darosi DELFI, vien bjaurus pagiežos pilnas lojimas

Pasidalink
Pasidalink
6 dienas (-ų)

atkatais, bus bendras tikslas

Arunas
Arunas
6 dienas (-ų)

Gejus savo sveikink,savo draugelius

SIKASIAUS SVAJONE
SIKASIAUS SVAJONE
6 dienas (-ų)

KOKI BENDRA TIKSLA GALI TURET LIETUVIAI SU SIKASIUMI ??? TAPT LGBT ???? AR KARTU VOGT ???? SUSIRAST JAUNESNES ZMONAS ???? VAT KOKI ?????

Kostas
Kostas
6 dienas (-ų)
Atsakinėti į  SIKASIAUS SVAJONE

Jo, ir tavo vaikus būtinai atimti, nes Šimašius prieš 31 metus buvo moteris, o jo žmona – vyru (iškraipeliai). Tu galvoji Šimašius šiaip į Prancūziją dairosi ir pritaiko jų patirtis Vilniui? Ne, nes jis yra toks pats kaip Makaronas, kurie visus apgaudinėja jau 89496461456 metus ir iš tikrųjų abu jie yra LGBT!

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button