Miestas

R. Šimašius pranešė apie STT tyrimą, jame – ir Vilniaus savivaldybės darbuotojai

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos korupcijos statybų priežiūros srityje, sostinės meras Remigijus Šimašius sako, kad jame figūruoja savivaldybės darbuotojai.

„STT atlieka stambaus masto ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos korupcijos teritorijų planavimo ir statybų valstybinės priežiūros srityse“, – BNS ketvirtadienį sakė STT atstovė Renata Keblienė.

R. Šimašius savo ruožtu anksčiau pranešė, kad tarnybos tyrime figūruoja ir Vilniaus savivaldybės darbuotojai.

 

BNS žiniomis, vykstant tyrimui įtarimai pateikti septyniems savivaldybės darbuotojams.

„Šįryt mane informavo apie tarpinstitucinę nusikalstamą schemą, kurioje dalyvavo daugybė institucijų. Deja, tarp jų galimai yra ir keli savivaldybės darbuotojai. Ypač dėkoju Specialiųjų tyrimų tarnybai, kuri ėmėsi to, kas neabejotinai vyko dešimtmečius, ką smarkiai pravalėme, bet be tokio teisėsaugos įsitraukimo galutinai užbaigti buvo sunkiai įmanoma. Lietuva bus švaresnė“, – savo „Facebook“ paskyroje informavo sostinės meras.

Anot jo, savivaldybės komanda bendradarbiauja su tyrėjais ir yra pasirengusi atsakyti į klausimus.

 

„Džiaugiuosi, kad tarp įtariamųjų nėra mano politinės komandos narių. Nėra ir nė vieno, kuris pradėjo darbą per pastaruosius šešerius metus, mano kadencijų metais, ir nėra nė vieno, kuris tuo metu pakilo karjeros laiptais“, – tikino meras.

Tiek savivaldybė, tiek teisėsauga situaciją planuoja ketvirtadienį plačiau pristatyti spaudos konferencijose.

Autoriai: Ignas Jačauskas, Austėja Masiokaitė-Liubinienė

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
19 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
slavka/bmZlt - slavka/dugno savo
slavka/bmZlt - slavka/dugno savo
7 dienas (-ų)

iš paskaitytų komentarų- straipsnių manę bemaž pilnai baigia itikinti, ir netgi daug daugiau, kad nors ir Gerąją tą Žinią (Evangelija)išsakytum, visviena komentarose būsi “drapstomas purvais”…,- ta tai žodį “katalikai” ,būnant kito krikšto- išvis “tabu” atitinkamos politikos- tikrai gali tapti “nelojalus Lietuvai” tų pačių katalikų “sampratos” įvairios, ginčuose savose be pabaigos…

Rrr
Rrr
7 dienas (-ų)

STT viska zino apie Simasiu, jis turi stoga ir niekas jo nelies, tad galite nelaukti, kad ji kazkas supakuos.

Bob
Bob
7 dienas (-ų)

Ten dar lygiagrečiai yra toks Delfi’o tyrimas… Na, politinis užsakymas, bet kodėl Šimašius ir ko. nedeklaravo LNTPA poveikio? Nes nu akivaizdu kad jis bus, kai taip glaudžiai bendradarbiauja.

Hou
Hou
7 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Bob

Būtų poveikis jeigu pozicijos nesutaptų, o dabar sutampa. Ir ta pozicija yra labai teisinga, nes naujas įstatymas tik subarbanizuos miestus, nes apsimokės tik rajono laukuose statyti, o centre ir toliau matysime apleistus pastatus. Jau dabar juos perkant konversijai mokama rinkos kaina, o pagal naują įstatymą sumokėsi dar papildomai už sklypą, kurio valstybė nenori perleisti, o įvykus konversijai būsimi butų gyventojai ir toliau liks tik žemės nuomininkais. Tai už ką mokamas mokestis? Einama link labai pavojingo sprendimo, jog visų daugiabučiuose stovinčiuose ant valstybinės žemės esančių butų vertė bus devalvuojama. Galbūt taip ir turėtų būti, bet kas kompensuos prarastą vertę savininkams, jeigu… Skaityti daugiau

Bob
Bob
7 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Hou

Kaip ir dauguma išleidžiamų įstatymų, šis irgi yra tolokai nuo tobulo – čia jokių klausimų. Bet, jeigu nevertinti vien tik šį epizodą – pastoviai bendradarbiaujant su LNTPA vystant miestą, net ir iš geros valios – ar nėra prasminga, užbėgant tokiems įvykiams už akių, deklaruoti ryšius?

Remis
Remis
7 dienas (-ų)

Labai patinka kaip naujos Šimašiaus komandos dėka per tuos 6 metu padarė savivaldybė skaidresnė. Didžiulius ačiū!

Tikiuosi
Tikiuosi
7 dienas (-ų)

pasodins tauragės plūgą su visa šaika.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button