MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Miestas

R. Šimašius: po atliekų vežimo reformos kainos nukrito 30 proc.

Po atliekų išvežimo reformos Vilniuje atliekų išvežimo kainos nukrito 30 proc., o kai kur ir kelis kartus, sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius. 

„Atliekų išvežimo kainos nukrito bent 30 proc., o kai kur netgi ir keletą kartų. Akivaizdu, kad kokybė yra būtinas dalykas, ir kokybę galima dar kelti. Dalis vežėjų pasakė, kad pagal tuos kokybės parametrus, kuriuos mes keliame, jie nesugeba vežti, esame priversti skelbti naują konkursą dalyje zonų”, – žurnalistams sakė R. Šimašius. 

Anot jo, po konkurso paaiškės, kokios bus galutinės kainos, ir kokio dydžio rinkliava turėtų būti. 

„Konkursas nestringa. Ji yra didelis, sudėtinis, ir dėl konkurso sulaukėme pastabų, kai kurios jos buvo logiškos. Sąlygos buvo pataisytos atsižvelgiant į logiškus pataisymus. Konkursas turi visas prielaidas įvykti laiku, ir po naujo konkurso šiemet turėsime tiekėjus”, – kalbėjo Vilniaus miesto meras. 

Tuo metu Vilniaus savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Julius Morkūnas sakė, kad viena viešųjų pirkimų procedūra buvo nutraukta dėl pateiktų pastabų. 

„Buvo viena viešųjų pirkimų procedūra stabdyta ir vėl patikslinta pagal gautas pretenzijas, kiek tai įmanoma. Nė vienos pastabos dabar jau negavome ir toliau šiandien tęsiame viešųjų pirkimų procedūrą”, – sakė J. Morkūnas. 

Anot jo, planuojama kovo 15 dieną gauti tiekėjų pasiūlymus dėl konkurso. 

ELTA primena, kad praėjusių metų liepą buvo paskelbta, jog dvi iš trijų mišrių komunalinių atliekų surinkimo ir vežimo paslaugas Vilniaus mieste teikiančių įmonių – bendrovės „Ecoservice“ ir „VSA Vilnius“ – Vilniaus miesto savivaldybės administracijai pranešė dėl patiriamų nuostolių norinčios stabdyti paslaugų teikimo sutartį. 

Dėl to savivaldybė turi paskelbti naują viešą konkursą šįmet atliekas tvarkyti Verkių, Fabijoniškių, Žirmūnų, Šnipiškių, Antakalnio, Naujosios Vilnios seniūnijose, šiaurinėje Rasų seniūnijos dalyje, taip pat Pašilaičių, Justiniškių, Šeškinės, Viršuliškių, Karoliniškių, Pilaitės ir Lazdynų seniūnijose, Senamiestyje, Žvėryne, Naujamiestyje ir Vilkpėdės seniūnijose.

Kornelija Mykolaitytė (ELTA)

1
PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Eduardas Recent comment authors
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
naujausius seniausius labiausi vertinti
Pranešti apie
Eduardas
Skaitytojas
Eduardas

Laukiam Liepos mėn ir pamatysim kaip kainos vėl išaugs. Garažų bendrijos savininkai ir apmokėjo už šiukšlių išvežimą. Bet jų neveža, nes ten tokių buitinių šiukšlių nebūna. Kad būtų vežamos šiukšlės, bendrijos valdybą turėjo užsakyti per naują išvežimą kitokių šiukšlių, kad pakeistu BAR kodus. Veža tie patys tik po kitu kodu, ir apmokiejimas tiekėjui jau dvigubas.

Panašūs pranešimai

Verkiuose atnaujintos paplūdimio tinklinio aikštelės

Donatas Andrijauskas

Skelbiamas viso Gedimino kalno tvarkymo projektavimo konkursas

Donatas Andrijauskas

Vilniaus miesto apylinkės teismas gavo ieškinį dėl Sporto rūmų rekonstrukcijos

ELTA

Sostinėje tvarkomi grėsmę keliantys seni medžiai (adresų sąrašas)

Donatas Andrijauskas

Ornitologiniai maršrutai Vilniaus mieste

Donatas Andrijauskas

Žirmūniečiai kviečiami aptarti naujos viešosios erdvės vystymo alternatyvas

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika