Miestas

R. Šimašius apie sutrikusį elektros tiekimą: planuojant priemiestines gyvenvietes, svarbu žiūrėti į visus aspektus

Dėl snygio daliai gyventojų esant be elektros, Vilniaus meras Remigijus Šimašius sako, kad planuojant priemiestines gyvenvietes reikia įvertinti visus aspektus.

Negaliu susilaikyti nepasakęs, kad labai svarbu planuojant miestą, priemiestines gyvenvietes, žiūrėti į visus aspektus ir nepasiduoti labai paprastam mąstymui, tarsi nei audrų, nei potvynių, nei kitų dalykų nebūtų. (…) Didžiulis mano moralinis palaikymas tiems žmonėms, kurie yra be elektros, o dažnai tai reiškia, kad ir be kitų patogumų, ir paraginimas „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) žmonėms, kurie stengiasi atstatyti tas paslaugas“, – spaudos konferencijoje penktadienį sakė R. Šimašius.

Jis sakė, kad žmonėms tokiu atveju kyla didelių nepatogumų, todėl svarbu juos kuo greičiau pašalinti arba padėti žmonėms kitais būdais.

Vilniaus šilumos tinklai“, kai buvo įvykusios prieš kelerius metus kelios avarijos, labai teisingai, mano supratimu, elgėsi ir paskolindama šildytuvus žmonėms, ir aprūpindama gyvenamosiomis vietomis kitus. Tai yra atsakinga ir teisinga. Žmonėms kyla dideli nepatogumai ir reikia stengtis juos kuo greičiau pašalinti. O jeigu nepavyksta, tai padėti kitais būdais“, – sakė Vilniaus meras.

 

Naujausiais, penktadienio 12 valandos, ESO duomenimis, dėl ant elektros oro linijų nuo gausaus sniego nuvirtusių medžių visoje Lietuvoje be elektros yra apie 7,5 tūkst. namų ūkių. Vilniaus regione tokių vartotojų yra apie 2,8 tūkst., Utenos – 2,3 tūkst., Alytaus regione – apie 2,2 tūkst.

Kornelija Mykolaitytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
14 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vytautas

Kad net pačiam Vilniaus mieste nesugeba įrengti normalaus apšvietimo! Kai kuriuos gatvės nuo sovietino laikų neapšviestos. Už tai Valakupiuose jau spėjo kelis kartus apšvietimą atnaujinti. Matyt ten 90% Vilniaus gyventojų gyvena?

rimantas

Priemestines? važiavau užvakar Pavilniu. Kiek man žinoma tai yra Vilniaus miestas ir daug arčiau šis rajonas senamiesčio, nei tarkime Pilaitė ar Laznydai, bet… Nevalyta niekas. Šaligatvių nėra, keliai duobėti ir siauri, nei apšvietimo, nei ko. Vienas vaikis žiūriu eina su kuprine keliu, kodėl? nes nėra Džiaugsmo gatvėj kur daugiau eiti 😀 Šimašiau prioritetas tvarkyti metai iš metų tai kas ir taip tvarkinga. Rausti pakrantes ir pan. O elementarių patogumų daugelyje Vilniaus miesto rajonų nė nekvepia. Gėda. Ne meras, o pajuoka. Panašūs su prezidentu judu.

Vilnietis

pamiršo dar pakomentuoti visiškai nevalytas gatves ir kiemus…

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button